Gratulálunk!

2015. augusztus 22.

Augusztus 20-a alkalmából a VIK oktatói közül Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült:

Varga Pál, a Villamosmérnöki és Informatikai Kar Távközlési és Médiainformatikai Tanszékének egyetemi docense az infokommunikációs méréstechnika és adatelemzés területén kifejtett nemzetközi színvonalú kutatási, oktatási és nevelési tevékenységéért. A kari felterjesztés szerint „szakmai életútja példamutató a hazai fiatal mérnökök számára. Új, innovatív kutatási irányok, eljárások és eszközök kidolgozásában nemzetközi tapasztalatait hasznosította, eredményeit a villamosmérnök és a mérnök informatikus képzés mindhárom szintjén hasznosítva fiatalon iskolát teremtett maga körül. Eredményei piaci termékekben is hasznosulnak.

További BME kitüntetetgtek a bme.hu oldalon.