Gratulálunk!

2024. március 19.

A 2024. március 15-i nemzeti ünnep alkalmából 2 VIK oktató részesült elismerésben:

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át Vida Rolland okleveles informatikus, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kara (VIK) Távközlési és Médiainformatikai Tanszékének egyetemi docense, High Speed Networks kutatólaboratóriumának vezetője a nemzetközi tudományos konferenciák szervezésében, valamint a hazai tudományos élet több nemzetközi konferencia Budapestre hozásával történő felpezsdítését és negyedszázados kutatói, oktatói munkájában elért eredményeiért.

Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Gyires-Tóth Bálint Pál okleveles villamosmérnök, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kara Távközlési és Médiainformatikai Tanszékének egyetemi docense a mélytanulás alapú mesterséges intelligencia kutatásában és oktatásában végzett munkájának és eredményeinek elismerések.

Gratulálunk!