BME-HIT CrySyS Security Challenge 2011

2011. szeptember 13.

Örömmel hirdetjük, hogy a BME Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszék CrySyS Adat- és Rendszerbiztonság laboratóriuma szervezésében műegyetemi tehetségkutató versenyt rendezünk, amire várjuk minden érdeklődő műegyetemi diák (BSc, MSc) jelentkezését.

A verseny szeptember 19-én kezdődik és november közepén ér véget, ez alatt több fordulóban fogjuk a feladatokat nyilvánosságra hozni, és azokat folyamatosan lehet megoldani. Az eredményhirdetésre november végén kerül sor ünnepélyes keretek között. A legjobbak értékes díjakban részesülnek és természetesen az sem utolsó dolog, hogy hírnévre lehet szert tenni a verseny során.

A versenyről bővebb információ található a verseny weboldalán: https://sec2011.crysys.hu/

A versenyre regisztrálni kell a fenti weboldalon. Regisztrációra már a verseny kezdete előtt, szeptember 12-től lehetőség lesz, és utána is folyamatosan lehet majd regisztrálni. Mindenkit buzdítunk, hogy minél előbb regisztráljon, hogy lássuk a várható létszám alakulását.

No expert left behind!

Üdvözlettel,