Munkatársak

Villamos Művek és Energiaátalakítók Csoport

név beosztás e-mail cím telefonszám
Kiss Péter csoportvezető, egyetemi docens kiss.peter@vik.bme.hu 463-2999
Balázs Gergely György egyetemi docens balazs.gergely@vik.bme.hu 463-1111/5416
Bara Eszter hivatalsegéd bara.eszter@vik.bme.hu 463-3029
Barancsuk Lilla doktorandusz barancsuk.lilla@vik.bme.hu 463-1111/5410
Becker Péter tudományos munkatárs becker.peter@vik.bme.hu 463-3028
Bereczki Bence doktorandusz bereczki.bence@edu.bme.hu 463-1111/5410
Bodrogi Péter műszaki szolgáltató (lakatos) bodrogi.peter@vik.bme.hu 463-2993
Csatár János adjunktus csatar.janos@vik.bme.hu 463-1111/5412
Dán András Professor Emeritus dan.andras@edu.bme.hu 463-3019
Divényi Dániel egyetemi docens divenyi.daniel@vik.bme.hu 463-1111/5414
Fahad Al-Amyal doktorandusz fahad.alamyal@edu.bme.hu 463-1111/5408
Farkas Csaba adjunktus farkas.csaba@vik.bme.hu 463-1111/5405
Feil Zoltán műszaki szolgáltató (műszerész) feil.zoltan@vik.bme.hu 463-2998
Hadur András doktorandusz andras.hadur@edu.bme.hu 463-3608
Hajdu Endre óraadó hajdu.endre@vik.bme.hu 463-1111/5102, 463-1111/5309
Halász Sándor Professor Emeritus halasz.sandor@edu.bme.hu 463-3605
Hamed Athari doktorandusz hamed.athari@edu.bme.hu 463-1111/5408
Hani Alkharraz doktorandusz halkharraz@edu.bme.hu 463-1111/5408
Hartmann Bálint egyetemi docens hartmann.balint@vik.bme.hu 463-1111/5415
Hasan Abdulmajeed doktorandusz hasan.abdulmajeed@edu.bme.hu 463-1111/5408
Horváth András János doktorandusz andrasjanos.horvath@edu.bme.hu 463-1111/5410
Horváth Sándor Rajmund doktorandusz horvathsandorrajmund@edu.bme.hu 463-1111/5408
Hossam Salama doktorandusz hsalama@edu.bme.hu 463-1111/5408
Hunyár Mátyás címzetes egyetemi tanár hunyar.matyas@vet.bme.hu 463-1111/5309
Janka Sándor főtanácsos, tanszéki mérnök janka.sandor@vik.bme.hu 463-1111/5307
Kádár István címzetes egyetemi tanár kadar.istvan@vik.bme.hu 463-1111/5310
Katona Mihály doktorandusz katona.mihaly@edu.bme.hu 463-1111/5410
Kertész Dávid doktorandusz kertesz.david@edu.bme.hu 463-1111/5410
Khaldoon Alfaverh doktorandusz khaldoonalfaverh@edu.bme.hu 463-1111/5408
Kiss József tudományos segédmunkatárs kiss.jozsef@vik.bme.hu kiss.jozsef@bme.hu 463-1111/5405
Kotb Mohamed doktorandusz kbaldam@edu.bme.hu 463-1111/5408
Ladányi József egyetemi docens ladanyi.jozsef@vik.bme.hu 463-2743
Laith Alquraan doktorandusz alquraan.laith@edu.bme.hu 463-1111/5408
Mohos András adjunktus mohos.andras@bme.hu mohos.andras@vik.bme.hu 463-1111/5413
Raisz Dávid egyetemi docens raisz.david@vik.bme.hu 463-1111/5311
Said Ćosić doktorandusz saidcosic@edu.bme.hu 463-1111/5408
Saif Aldahmor doktorandusz saif.aldahmor@edu.bme.hu 463-1111/5408
Schmidt István Professor Emeritus schmidt.istvan@vet.bme.hu 463-1111/5307
Sinkovics Bálint doktorandusz sinkovics.balint@bme.hu 463-1111/5412
Sőrés Milán doktorandusz soresm@edu.bme.hu 463-1111/5410
Sőrés Péter Márk tanársegéd sores.peter@vik.bme.hu 463-1111/5414
Sütő Bence doktorandusz suto.bence@bme.hu 463-1111/5414
Szabó Gergely tanársegéd szabo.gergely@edu.bme.hu 463-1111/5307
Számel László egyetemi docens szamel.laszlo@vik.bme.hu 463-3608
Varjú György Professor Emeritus varju.gyorgy@vet.bme.hu 463-3016
Veszprémi Károly egyetemi tanár veszpremi.karoly@vik.bme.hu 463-3603
Vokony István egyetemi docens vokony.istvan@vik.bme.hu 463-1111/5415
Zaid Ali doktorandusz zaidali@edu.bme.hu 463-1111/5408