Munkatársak

Távközlési és Médiainformatikai Tanszék

név beosztás e-mail cím telefonszám
Varga Pál tanszékvezető egyetemi docens vargap@tmit.bme.hu varga.pal@vik.bme.hu 463-2401
Kouyaténé Szendrei Anita asszisztens szendrei.anita@vik.bme.hu 463-2448
Abos Imre c. egyetemi tanár abos@tmit.bme.hu 463-2050
Adamis Gusztáv egyetemi docens adamis.gusztav@vik.bme.hu 463-1111/4513
Andaházy Judith asszisztens andahazy@tmit.bme.hu 463-4190
Aymen AIAwadi doktorjelölt aymen@tmit.bme.hu 463-1111/4519
Babarczi Péter egyetemi docens babarczi.peter@vik.bme.hu 463-3443
Balla Dávid doktorandusz balla@tmit.bme.hu 463-1111/4519
Balogh Marcel doktorandusz balogh@tmit.bme.hu 463-1925
Bartalis István Mátyás tanszéki mérnök bartalis.matyas@vik.bme.hu 463-3437
Baumann Ferenc mestertanár baumann.ferenc@vik.bme.hu 463-2402
Bíró József egyetemi tanár biro.jozsef@vik.bme.hu 463-2764
Cinkler Tibor egyetemi tanár cinkler.tibor@vik.bme.hu 463-1861
Csapó Tamás Gábor tudományos munkatárs csapo.tamas.gabor@vik.bme.hu 463-3883
Czentye János doktorjelölt czentye@tmit.bme.hu 463-3884
Dóka János tanszéki mérnök doka.janos@vik.bme.hu 463-1538
Druhapolcsik Rita hivatalsegéd 463-1111/5909
Erős Levente adjunktus eros.levente@vik.bme.hu 463-1111/4515
Fábián Ferenc tanszéki mérnök fabian.ferenc@vik.bme.hu 463-3881
Fegyó Tibor tanszéki mérnök fegyo.tibor@vik.bme.hu 463-3424
Fehér Gábor egyetemi docens feher.gabor@vik.bme.hu 463-1925
Flesch István adjunktus flesch@tmit.bme.hu 463-3885
Gajdos Sándor egyetemi docens gajdos@tmit.bme.hu gajdos.sandor@vik.bme.hu 463-1111/4515
Gáspár Csaba tanársegéd gaspar@tmit.bme.hu gaspar.csaba@vik.bme.hu 463-3119
Gróf Attila ügyvivő szakértő grof@tmit.bme.hu 463-3437
Gulyás András tudományos főmunkatárs gulyas@tmit.bme.hu gulyas.andras@vik.bme.hu 463-3472
Gyires-Tóth Bálint egyetemi docens gyires-toth.balint@vik.bme.hu 463-3512
Győri Erzsébet ügyvivő szakértő egyori@tmit.bme.hu gyori.erzsebet@vik.bme.hu gyori.erzsebet@vik.bme.hu 463-4001
Hajgató Gergely tudományos segédmunkatárs hajgato@tmit.bme.hu 463-3512
Halász Edit címzetes, egyetemi tanár halasz@tmit.bme.hu 463-2404
Hamdi Abed doktorandusz 463-3437
Heszberger Zalán egyetemi docens heszi@tmit.bme.hu heszberger.zalan@vik.bme.hu 463-3472
Hollósi Gergely ügyvivő szakértő hollosi@tmit.bme.hu hollosi.gergely@vik.bme.hu 463-1111/4509
Husam Rajab doktorjelölt husamrajab@tmit.bme.hu 463-1111/4519
Jagmagji Ahmed doktorandusz jagmagji@tmit.bme.hu 463-1111/4519
Jenei Attila Zoltán tanszéki mérnök jenei@tmit.bme.hu 463-1111/4512
Juhász Krisztián tanszéki mérnök juhasz@tmit.bme.hu juhasz.krisztian@vik.bme.hu 463-3437
Kalapos András doktorandusz kalapos@tmit.bme.hu 463-3437
Kiss Gábor tanszéki mérnök kiss.gabor@tmit.bme.hu kiss.gabor@vik.bme.hu 463-1111/4512
Kóczy T. László egyetemi tanár koczy@tmit.bme.hu koczy.laszlo@vik.bme.hu 463-1505
Kovács Gábor adjunktus kovacsg@tmit.bme.hu kovacs.gabor@vik.bme.hu 463-3119
Kulik Ivett tanszéki mérnök kulik@tmit.bme.hu kulik.ivett@vik.bme.hu 463-2082
Kunsági László tudományos munkatárs kunsagi@tmit.bme.hu kunsagi.laszlo@vik.bme.hu kunsagi@tmit.bme.hu 463-2050
Laczkó Klára ügyvivő szakértő laklara@tmit.bme.hu laczko.klara@vik.bme.hu 463-3437
Ladóczki Bence tudományos munkatárs ladoczki@tmit.bme.hu 463-1060
Lévai Tamás tudományos segédmunkatárs levai.tamas@vik.bme.hu 463-3884
Lukátsiné Farkas Róza gazdasági ügyintéző roza@tmit.bme.hu lukatsi.roza@vik.bme.hu 463-4002
Lukovszki Csaba tudományos segédmunkatárs lukovszki@tmit.bme.hu lukovszki.csaba@vik.bme.hu 463-1086
Magyar Dóra gazdasági ügyintéző magyar.dora@tmit.bme.hu magyar.dora@vik.bme.hu 463-1664
Magyar Gábor egyetemi docens stratig@mail.bme.hu magyar@tmit.bme.hu magyar.gabor@vik.bme.hu 463-2423
Maliosz Markosz egyetemi docens maliosz@tmit.bme.hu maliosz.markosz@vik.bme.hu 463-2428
Marosi Gyula mestertanár marosi@tmit.bme.hu marosi.gyula@vik.bme.hu 463-1111/4510
Marosits Tamás adjunktus marosits@tmit.bme.hu marosits.tamas@vik.bme.hu 463-2121
Marosvári Borbála doktorandusz marosvari@tmit.bme.hu 463-2429
Marton József Ernő tudományos segédmunkatárs marton@tmit.bme.hu marton.jozsef@bme.hu marton.jozsef@vik.bme.hu konyvtar.vezeto@bme.hu marton@tmit.bme.hu 463-1111/4515
Máté Miklós adjunktus mate@tmit.bme.hu mate.miklos@vik.bme.hu 463-1111/4513
Mihajlik Péter adjunktus mihajlik@tmit.bme.hu mihajlik.peter@vik.bme.hu 463-3424
Mohammed Al-Radhi tudományos segédmunkatárs malradhi@tmit.bme.hu 463-1111/5800
Moldován István tanszéki mérnök moldovan@tmit.bme.hu moldovan.istvan@vik.bme.hu 463-1086
Molnár Sándor egyetemi docens molnar@tmit.bme.hu molnar.sandor@vik.bme.hu 463-3889
Moni Róbert doktorandusz moni@tmit.bme.hu 463-1111/5800
Nagy Bálint György tanszéki mérnök nagy.balint.gyorgy@vik.bme.hu 463-1538
Nagy Gábor tudományos segédmunkatárs nagyg@tmit.bme.hu nagy.gabor@vik.bme.hu 463-3119
Nagy Ildikó asszisztens ildiko@tmit.bme.hu nagy.ildiko@vik.bme.hu 463-1111/4511
Nagy István tanszéki mérnök nagyi@tmit.bme.hu nagy-racz.istvan@vik.bme.hu 463-3119
Nagy Péter tudományos segédmunkatárs nagy.peter@vik.bme.hu nagyp@tmit.bme.hu 463-3437
Németh Felicián tudományos segédmunkatárs nemethf@tmit.bme.hu nemeth.felician@vik.bme.hu 463-1356
Németh Géza egyetemi docens nemeth@tmit.bme.hu nemeth.geza@vik.bme.hu 463-3883
Németh Krisztián adjunktus nemeth_k@tmit.bme.hu nemeth.krisztian@vik.bme.hu 463-1565
Olaszy Gábor Professor Emeritus olaszy@tmit.bme.hu 463-3883
Orosz Péter egyetemi docens orosz@tmit.bme.hu orosz.peter@vik.bme.hu 463-4189
Osváth László címzetes egyetemi docens osvath@tmit.bme.hu 463-2038
Paksy Géza címzetes docens paksy@tmit.bme.hu 463-3885
Pálfy Miklós Gábor tanszéki mérnök palfy.miklos@tmit.bme.hu palfy.miklos@vik.bme.hu 463-3488
Papp Dávid tanársegéd pappd@tmit.bme.hu papp.david@vik.bme.hu 463-1417
Pasic Alija adjunktus pasic@tmit.bme.hu pasic.alija@vik.bme.hu 463-1060
Pelle István tudományos segédmunkatárs pelle.istvan@vik.bme.hu 463-3884
Pető József doktorandusz 463-1925
Prekopcsák Zoltán tanszéki mérnök prekopcsak@tmit.bme.hu prekopcsak.zoltan@vik.bme.hu 463-3119
Puskás Valéria hivatalsegéd puskas.valeria@vik.bme.hu 463-1111/5909
Rahimian Pegah doktorandusz pegah@tmit.bme.hu 463-3884
Rétvári Gábor tudományos főmunkatárs retvari@tmit.bme.hu retvari.gabor@vik.bme.hu 463-2403
Sallai Gyula Professor Emeritus sallai@tmit.bme.hu sallai.gyula@vik.bme.hu sallai.gyula@eit.bme.hu 463-1111/4507
Sevinj Yolchuyeva tudományos segédmunkatárs syolchueva@tmit.bme.hu 463-1111/5800
Simon Csaba egyetemi docens simon.csaba@vik.bme.hu 463-2428
Skopkó Tamás adjunktus skopko@tmit.bme.hu skopko.tamas@vik.bme.hu 463-2121
Sonkoly Balázs egyetemi docens sonkoly@tmit.bme.hu sonkoly.balazs@vik.bme.hu 463-2536
Szabó Róbert egyetemi docens szabo@tmit.bme.hu szabo.robert@vik.bme.hu 463-2448
Szalay Márk doktorjelölt mark.szalay@tmit.bme.hu 463-1538
Szaszák György tudományos munkatárs szaszak.gyorgy@vik.bme.hu 463-1111/5626
Szekrényes Emese hallgatói adminisztrátor szekrenyes.emese@vik.bme.hu 463-1126
Sztahó Dávid tudományos munkatárs sztaho.david@tmit.bme.hu sztaho.david@vik.bme.hu 463-1940
Szűcs Gábor egyetemi docens szucs@tmit.bme.hu szucs.gabor@vik.bme.hu 463-1417
Tapolcai János egyetemi tanár tapolcai@tmit.bme.hu tapolcai.janos@vik.bme.hu 463-1060
Tarján Balázs tanszéki mérnök tarjanb@tmit.bme.hu tarjan.balazs@vik.bme.hu 463-3424
Tatai Péter címzetes docens tatai@tmit.bme.hu 463-4189
Toka László egyetemi docens toka.laszlo@vik.bme.hu 463-1576
Tóthfalusi Tamás doktorandusz tothfalusi@tmit.bme.hu 463-4189
Unyi Dániel doktorandusz unyi@tmit.bme.hu 463-3437
Vass Balázs tudományos segédmunkatárs vass.balazs@tmit.bme.hu 463-3884
Vicsi Klára egyetemi magántanár vicsi@tmit.bme.hu vicsi.klara@vik.bme.hu 463-1111/4511
Vida László ügyvivő szakértő vidal@tmit.bme.hu vida.laszlo@vik.bme.hu 463-2183
Vida Rolland egyetemi docens vida@tmit.bme.hu vida.rolland@vik.bme.hu 463-1102
Vidács Attila egyetemi docens vidacs@tmit.bme.hu vidacs.attila@vik.bme.hu 463-1925
Zainkó Csaba adjunktus zainko@tmit.bme.hu zainko.csaba@vik.bme.hu 463-3512
Zekéné Buzás Ildikó hivatalsegéd zekene.buzas.ildiko@vik.bme.hu 463-1111/5909
Zubaydi Haider doktorandusz zubaydi@tmit.bme.hu 463-1111/4519