Munkatársak

Méréstechnika és Információs Rendszerek Tanszék

név beosztás e-mail cím telefonszám
Dabóczi Tamás tanszékvezető, egyetemi tanár daboczi@mit.bme.hu daboczi.tamas@vik.bme.hu 463-2065
Majzik István tanszékvezető helyettes, habilitált egyetemi docens majzik@mit.bme.hu majzik.istvan@vik.bme.hu 463-3598
Király-Stroh Csilla igazgatási ügyintéző mitadm@mit.bme.hu kscsilla@mit.bme.hu kiraly-stroh.csilla@vik.bme.hu mitadm@mit.bme.hu 463-2057
Antal Péter egyetemi docens antal@mit.bme.hu antal.peter@vik.bme.hu 463-2677
Bank Balázs egyetemi docens bank@mit.bme.hu bank.balazs@vik.bme.hu 463-3587
Benesóczky Zoltán mestertanár benes@mit.bme.hu benesoczky.zoltan@vik.bme.hu 463-2676
Bergmann Gábor óraadó bergmann@mit.bme.hu bergmann.gabor@vik.bme.hu 463-3586
Bolgár Bence tudományos munkatárs bolgar@mit.bme.hu bolgar.bence@vik.bme.hu 463-2010
Chrenkó Lászlóné hivatalsegéd chrenko.laszlone@vik.bme.hu 463-2057
Csuka Barna adjunktus csuka@mit.bme.hu csuka.barna@vik.bme.hu 463-2576
Dobrowiecki Tadeusz egyetemi tanár dobrowiecki@mit.bme.hu dobrowiecki.tadeusz@vik.bme.hu 463-2899
Dülk Ivor adjunktus divor@mit.bme.hu dulk.ivor@vik.bme.hu 463-3583
Elekes Márton doktorandusz elekes@mit.bme.hu 463-3579
Erdős Csanád külső munkatárs erdos@mit.bme.hu 463-2576
Eredics Péter tanársegéd eredics@mit.bme.hu eredics.peter@vik.bme.hu 463-4394
Galambos Róbert óraadó galambos@mit.bme.hu 463-3597
Gézsi András egyetemi docens gezsi@mit.bme.hu gezsi.andras@vik.bme.hu 463-4116
Gönczy László adjunktus gonczy.laszlo@mit.bme.hu gonczy.laszlo@vik.bme.hu 463-2006
Hadházi Dániel tudományos segédmunkatárs hadhazi@mit.bme.hu hadhazi.daniel@vik.bme.hu 463-2458
Horváth Ákos címzetes egyetemi docens ahorvath@mit.bme.hu horvath.akos@vik.bme.hu 463-3586
Hullám Gábor István egyetemi docens gaborhu@mit.bme.hu hullam.gabor@vik.bme.hu 463-2010
Huszerl Gábor mestertanár huszerl@mit.bme.hu huszerl.gabor@vik.bme.hu 463-3586
Jobbágy Ákos Professor Emeritus jobbagy@mit.bme.hu jobbagy.akos@vik.bme.hu 463-2572
Klenik Attila tudományos segédmunkatárs attila.klenik@vik.bme.hu 463-2006
Kocsis Imre adjunktus kocsis.imre@vik.bme.hu ikocsis@mit.bme.hu 463-2006
Kollár Zsolt egyetemi docens kollarzs@mit.bme.hu kollar.zsolt@vik.bme.hu 463-2576
Kovácsházy Tamás egyetemi docens khazy@mit.bme.hu kovacshazy.tamas@vik.bme.hu 463-4372
Krébesz Tamás István tanársegéd krebesz@mit.bme.hu krebesz.tamas@vik.bme.hu 463-2673
Mészáros Tamás egyetemi docens meszaros@mit.bme.hu meszaros.tamas@vik.bme.hu 463-2899
Micskei Zoltán Imre egyetemi docens zoltan.micskei@mit.bme.hu micskei.zoltan@vik.bme.hu 463-3594
Millinghoffer András külső munkatárs milli@mit.bme.hu millinghoffer.andras@vik.bme.hu 463-4116
Molnár Vince adjunktus molnarv@mit.bme.hu molnar.vince@vik.bme.hu 463-3579
Nagy Péter doktorandusz 463-2458
Naszály Gábor mestertanár naszaly@mit.bme.hu naszaly.gabor@vik.bme.hu 463-3583
Orosz György egyetemi docens orosz@mit.bme.hu orosz.gyorgy@vik.bme.hu 463-3597, 463-3587
Pálfi Vilmos adjunktus palfi@mit.bme.hu palfi.vilmos@vik.bme.hu 463-3585
Pataki Béla nyugalmazott egyetemi docens pataki@mit.bme.hu pataki.bela@vik.bme.hu 463-2679
Pataki Dóra előadó oktadm@mit.bme.hu dpataki@mit.bme.hu pataki.dora@vik.bme.hu oktadm@mit.bme.hu 463-2674
Pataricza András egyetemi tanár pataric@mit.bme.hu pataricza.andras@vik.bme.hu 463-3595
Péceli Gábor Professor Emeritus peceli@mit.bme.hu peceli.gabor@vik.bme.hu 463-4113
Raikovich Tamás tanársegéd raikovich@mit.bme.hu raikovich.tamas@vik.bme.hu 463-1265
Ráth István Zoltán címzetes egyetemi docens rath@mit.bme.hu rath.istvan@vik.bme.hu 463-3586
Renczes Balázs adjunktus renczes@mit.bme.hu renczes.balazs@vik.bme.hu 463-3585
Sárközy Péter tudományos segédmunkatárs psarkozy@mit.bme.hu sarkozy.peter@vik.bme.hu 463-2010
Scherer Balázs mestertanár scherer@mit.bme.hu scherer.balazs@vik.bme.hu 463-3583
Semeráth Oszkár tudományos munkatárs semerath@mit.bme.hu semerath.oszkar@vik.bme.hu 463-3586
Strausz György egyetemi docens strausz@mit.bme.hu strausz.gyorgy@vik.bme.hu 463-4394
Sujbert László habilitált egyetemi docens sujbert@mit.bme.hu sujbert.laszlo@vik.bme.hu 463-3597, 463-4114
Szabó Ágnes gazdasági ügyintéző szagnes@mit.bme.hu szabo.agnes@vik.bme.hu 463-1774
Szántó Péter mesteroktató szanto@mit.bme.hu szanto.peter@vik.bme.hu 463-2066
Szatmári Zoltán adjunktus szatmari@mit.bme.hu szatmari.zoltan@vik.bme.hu 463-2006
Tóth Csaba nyugalmazott tiszteletbeli docens toth@mit.bme.hu toth.csaba@vik.bme.hu 463-3592
Tóthné Pál Zita gazdasági ügyintéző palzita@mit.bme.hu pal.zita@vik.bme.hu 463-2675
Varró Dániel egyetemi tanár varro@mit.bme.hu varro.daniel@vik.bme.hu 463-3586
Vörös András egyetemi docens vori@mit.bme.hu voros.andras@vik.bme.hu 463-3598
Zoltán István nyugalmazott egyetemi docens izoltan@mit.bme.hu 463-2673