Munkatársak

Szélessávú Hírközlés és Villamosságtan Tanszék

név beosztás e-mail cím telefonszám
Gyimóthy Szabolcs tanszékvezető, egyetemi docens gyimothy.szabolcs@vik.bme.hu 463-2776
Seller Rudolf tanszékvezető-helyettes, adjunktus seller.rudolf@vik.bme.hu 463-3687
Benis Anikó gazdasági ügyintéző benis.aniko@vik.bme.hu 463-1559
Al-Naiemy Yahiea doktorandusz yahiea.alnaiemy@edu.bme.hu 463-2795
Albrecht Domonkos tudományos segédmunkatárs albrecht.domonkos@vik.bme.hu 463-4319
Badics Zsolt tudományos munkatárs badics.zsolt@vik.bme.hu 463-2773
Bánfalvi Antal tudományos munkatárs banfalvi.antal@vik.bme.hu 463-2777
Barbarics Tamás egyetemi docens barbarics.tamas@vik.bme.hu 463-3190
Berceli Tibor DsC Professor Emeritus berceli.tibor@vik.bme.hu 463-2804
Bilicz Sándor egyetemi docens bilicz.sandor@vik.bme.hu 463-2723
Bingler Arnold doktorandusz arnold.bingler@edu.bme.hu
Bitó János egyetemi docens bito.janos@vik.bme.hu 463-3616, 463-2769
Bodnár Heléna kisegítő alkalmazott bodnar.helena@vik.bme.hu 463-3686
Bokor Árpád címzetes egyetemi docens bokor.arpad@vik.bme.hu 463-2819
Coşkun Aysu doktorandusz aysucoskun@edu.bme.hu
Csathó Botond Tamás doktorandusz csatho.botond@edu.bme.hu 463-2769
Csernyava Olivér doktorandusz csernyava.oliver@edu.bme.hu
Csurgai Horváth László egyetemi docens csurgai-horvath.laszlo@vik.bme.hu 463-3685
Doma Imréné előadó doma@hvt.bme.hu 463-4142
Dósáné Imreh Zsuzsanna ügyviteli alkalmazott imreh.zsuzsanna@vik.bme.hu 463-2790
Dudás Levente adjunktus dudas.levente@vik.bme.hu 463-2793
Ehmann István technikus ehmann@hvt.bme.hu 463-4318
Farkasvölgyi Andrea tanársegéd farkasvolgyi.andrea@vik.bme.hu 463-2827
Frigyes István Professor Emeritus frigyes@hvt.bme.hu frigyes.istvan@vik.bme.hu 463-2769, 463-3689
Gödör Éva adjunktus godor@hvt.bme.hu 463-2831
Gschwindt András címzetes egyetemi docens gschwindt@hvt.bme.hu 463-3288
Herman Tibor tudományos segédmunkatárs herman.tibor@vik.bme.hu 463-2773
Hidvégi Tibor technikus 463-2849
Hödl Emil Viktor tanszéki mérnök hodl.emil@vik.bme.hu 463-2773
Horváth Bálint Péter adjunktus horvath.balint@vik.bme.hu 463-2769
Horváth Péter egyetemi docens horvath.peter@vik.bme.hu 463-2792
Horváth Zoltán György mesteroktató horvath.zoltan.gyorgy@vik.bme.hu 463-2725
Humad Yasir Ahmed Idris doktorandusz yasirahmedidris.humad@edu.bme.hu 463-4219
Kenderes Anett doktorandusz kenderes.anett@edu.bme.hu
Kertész József mérnök kertesz@hvt.bme.hu kertesz.jozsef@vik.bme.hu 463-3294
Kőnig Tamás doktorandusz konigtamas@edu.bme.hu 463-4319
Laufer Ferenc önkéntes segítő 463-3692
Lénárt Ferenc tudományos munkatárs lenart.ferenc@vik.bme.hu 463-4217, 463-1558
Makara Árpád László doktorandusz makara.arpadlaszlo@edu.bme.hu 463-2769
Nagy Lajos egyetemi docens nagy.lajos@vik.bme.hu 463-3684
Pávó József egyetemi tanár pavo.jozsef@vik.bme.hu 463-2913
Qiao Viktor Runshan doktorandusz qiao.viktor@edu.bme.hu 463-4319
Reichardt András mesteroktató reichardt.andras@vik.bme.hu 463-2814
Rieger István tudományos munkatárs rieger.istvan@vik.bme.hu 463-2849
Rösner Vilmos tudományos segédmunkatárs rosner.vilmos@vik.bme.hu 463-2773
Skriba Dániel doktorandusz daniel.skriba@edu.bme.hu 463-4319
Szabó József tudományos munkatárs szabo.jozsef@vik.bme.hu 463-2777
Szalay Zoltán Attila tanársegéd szalay.zoltan@vik.bme.hu 463-4219
Szimler András tudományos segédmunkatárs szimler.andras@vik.bme.hu 463-3291
Szűcs László tudományos segédmunkatárs szucs.laszlo@vik.bme.hu 463-4218
Szüllő Ádám tudományos segédmunkatárs szullo.adam@vik.bme.hu 463-2773
Váradi Zsolt tudományos segédmunkatárs varadi.zsolt@vik.bme.hu 463-4319
Veszely Gyula Professor Emeritus veszely@hvt.bme.hu 463-3188
Zombory László Professor Emeritus zombory@hvt.bme.hu 463-1824