Munkatársak

Irányítástechnika és Informatika Tanszék

név beosztás e-mail cím telefonszám
Kiss Bálint tanszékvezető, egyetemi docens bkiss@iit.bme.hu kiss.balint@vik.bme.hu 463-4026, 463-2319
Szirmay-Kalos László tanszékvezető helyettes, egyetemi tanár szirmay@iit.bme.hu szirmay-kalos.laszlo@vik.bme.hu 463-2353
Rupp Tünde titkárság vezető rupp@iit.bme.hu rupp.tunde@vik.bme.hu 463-2699
Arató Péter Professor Emeritus arato@iit.bme.hu arato.peter@vik.bme.hu 463-2196
Balla Katalin egyetemi docens balla@iit.bme.hu balla.katalin@vik.bme.hu 463-1848
Benyó Balázs egyetemi tanár bbenyo@iit.bme.hu benyo.balazs@vik.bme.hu 463-1416
Csébfalvi Balázs egyetemi docens cseb@iit.bme.hu csebfalvi.balazs@vik.bme.hu cseb@iit.bme.hu 463-2089
Ercsényi András külső munkatárs ercsenyi@ik.bme.hu 463-1003
Faragó Szabolcs rendszergazda farago.szabolcs@vik.bme.hu 463-1274
Fördős Gergely tudományos segédmunkatárs fordos@iit.bme.hu fordos.gergely@vik.bme.hu 463-4027
Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese egyetemi docens szadeczky@iit.bme.hu szadeczky.emese@vik.bme.hu 463-1380
Goldschmidt Balázs egyetemi docens balage@iit.bme.hu goldschmidt.balazs@vik.bme.hu 463-2649
Gyenes Zoltán doktorandusz zgyenes@iit.bme.hu gyezo12@gmail.com 463-4023
Harmati István egyetemi docens harmati@iit.bme.hu harmati.istvan@vik.bme.hu 463-2319, 463-2072
Hodosi Hajnalka Andrea műszaki ügyintéző hodosi@iit.bme.hu hodosi.hajnalka@vik.bme.hu 463-2284
Homlok József tudományos segédmunkatárs homlok@iit.bme.hu homlok.jozsef@vik.bme.hu 463-4027
Horváth István címzetes egyetemi docens horvath@iit.bme.hu horvath.istvan@vik.bme.hu 463-2034
Horváth Tamás tudományos munkatárs tom@iit.bme.hu horvath.tamas@vik.bme.hu 463-2030
Kacsó Ágota Enikő tanársegéd kacsoeniko@iit.bme.hu kacso.agota@vik.bme.hu 463-1517
Kertész Zsolt László tudományos segédmunkatárs kertesz@iit.bme.hu kertesz.zsolt@vik.bme.hu 463-1111/5509, 463-1111/5506, 463-1380
Ketler Tamás rendszergazda ketler.tamas@vik.bme.hu 463-2395
Kiss Andrea gazdasági ügyintéző andi@iit.bme.hu kiss.andrea@vik.bme.hu 463-2090
Kondorosi Károly címzetes egyetemi tanár kondor@iit.bme.hu kondorosi.karoly@vik.bme.hu 463-1848
Kovács Gábor tanársegéd gkovacs@iit.bme.hu kovacs.gabor.2@vik.bme.hu 463-2496, 463-2087
Kovács István doktorandusz kovacsistvan@iit.bme.hu 463-1111/5584
Kovács Kálmán egyetemi docens kovacs.kalman@vik.bme.hu 463-2292
Lantos Béla Professor Emeritus lantos@iit.bme.hu 463-2058
Magdics Milán egyetemi docens magdics@iit.bme.hu magdics.milan@vik.bme.hu 463-1517
Matits Péter előadó matits@iit.bme.hu matits.peter@vik.bme.hu 463-2583, 463-2284, 463-2090
Mohácsi Zsófia hívatalsegéd mohacsi.zsofia@vik.bme.hu 463-4024
Pilászy György egyetemi docens gpilaszy@iit.bme.hu pilaszy.gyorgy@vik.bme.hu 463-1575, 463-2030
Rácz György adjunktus gyuriracz@iit.bme.hu racz.gyorgy@vik.bme.hu 463-1575
Risztics Péter Károly egyetemi docens risztics@it2.bme.hu risztics@ik.bme.hu risztics.peter@vik.bme.hu 463-2582
Salvi Péter egyetemi docens salvi@iit.bme.hu salvi.peter@vik.bme.hu 463-2467
Simon Balázs egyetemi docens sbalazs@iit.bme.hu simon.balazs@vik.bme.hu 463-2649
Simon László mérnök simon@iit.bme.hu simon.laszlo@vik.bme.hu 463-2153
Sódor Bálint tudományos segédmunkatárs balint.sodor@rmki.kfki.hu sodor.balint@vik.bme.hu 463-4027
Somogyi Péter adjunktus somogyi@eik.bme.hu somogyi.peter@vik.bme.hu 463-4027
Szántó Mátyás PhD hallgató mszanto@iit.bme.hu 463-4025
Szeberényi Imre egyetemi docens szebi@ik.bme.hu szebi@iit.bme.hu szeberenyi.imre@vik.bme.hu 463-2051, 463-1188
Szécsi László egyetemi docens szecsi@iit.bme.hu szecsi.laszlo@vik.bme.hu 463-1517
Szemenyei Márton adjunktus szemenyei@iit.bme.hu szemenyei.marton@vik.bme.hu 463-4025
Szilágyi Béla címzetes egyetemi tanár szbela@iit.bme.hu 463-2087
Szlávecz Ákos egyetemi docens szlavecz@iit.bme.hu szlavecz.akos@vik.bme.hu 463-4027
Tóth Balázs György egyetemi docens tbalazs@iit.bme.hu toth.balazs@vik.bme.hu 463-1517
Vaitkus Márton tanársegéd vaitkus@iit.bme.hu vaitkus.marton@vik.bme.hu 463-4025
Vajta László egyetemi docens vajta@iit.bme.hu vajta.laszlo@vik.bme.hu 463-2584
Vámos Gábor János egyetemi docens vamos@iit.bme.hu vamos.gabor@vik.bme.hu vamos@iit.bme.hu gazd-dekanh@vik-dh.bme.hu 463-2292
Várady Tamás egyetemi tanár varady@iit.bme.hu varady.tamas@vik.bme.hu 463-3456