Munkatársak

Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszék

név beosztás e-mail cím telefonszám
Imre Sándor tanszékvezető, egyetemi tanár imre@hit.bme.hu imre.sandor@vik.bme.hu 463-3261
Biczók Gergely tanszékvezető helyettes, egyetemi docens biczok.gergely@vik.bme.hu 463-2080
Horváth Gábor tanszékvezető helyettes, egyetemi tanár ghorvath@hit.bme.hu horvath.gabor@vik.bme.hu 463-3254
Schulcz Róbert igazgató rschulcz@mik.bme.hu schulcz.robert@vik.bme.hu 463-3284
Mahó Zoltánné titkárságvezető novak@hit.bme.hu maho.zoltanne@vik.bme.hu 463-3261
Ács Gergely adjunktus acs@crysys.hu acs.gergely@vik.bme.hu 463-2080
Al-Mazaideh Mohammed doktorandusz 463-3875
Augusztinovicz Fülöp egyetemi tanár fulop@hit.bme.hu 463-3246, 463-4006
Bacsárdi László egyetemi docens bacsardi.laszlo@vik.bme.hu bacsardi@hit.bme.hu 463-2556
Bajor Péter tudományos segédmunkatárs bajor@hit.bme.hu bajor.peter@vik.bme.hu 463-3283
Belső Zoltán tudományos segédmunkatárs belso@hit.bme.hu 463-3220
Bokor László egyetemi docens bokorl@hit.bme.hu bokor.laszlo@vik.bme.hu 463-2048
Buttyán Levente egyetemi docens, Crysys labor vezető buttyan@hit.bme.hu buttyan.levente@vik.bme.hu buttyan@crysys.hu 463-1803
Csurgay Árpádné címzetes, egyetemi docens csurgay@hit.bme.hu 463-2032
Dienes Judit Veronika gazgatási ügyintéző dienesj@hit.bme.hu dienes.judit@vik.bme.hu 463-3543
Do Hoai Nam tudományos munkatárs dohoai@hit.bme.hu do.hoainam@vik.bme.hu 463-3216
Do Van Tien egyetemi tanár do@hit.bme.hu do.tien@vik.bme.hu 463-2070
Elek Kálmán óraadó elek@hit.bme.hu 463-1006
Farkas Károly egyetemi docens farkask@hit.bme.hu farkas.karoly@vik.bme.hu 463-2830
Fiala Péter egyetemi docens fiala@hit.bme.hu fiala.peter@vik.bme.hu 463-2543
Filp András óraadó filp@hit.bme.hu 463-3523
Firtha Gergely tudományos segédmunkatárs firtha@hit.bme.hu firtha.gergely@vik.bme.hu 463-2543
Futóné Papp Dorottya tanársegéd dpapp@crysys.hu futone.papp.dorottya@vik.bme.hu 463-2063
Gaál József tiszteletbeli egyetemi docens, óraadó gaal@hit.bme.hu 463-2093
Gazdag András tanársegéd gazdag.andras@vik.bme.hu 463-2047
Gerhátné Dr.Udvary Eszter egyetemi docens udvary.eszter@vik.bme.hu 463-3284
Gódor Győző tudományos segédmunkatárs godorgy@hit.bme.hu godor.gyozo@vik.bme.hu 463-1880
Gyöngyösi László tudományos segédmunkatárs gyongyosi@hit.bme.hu gyongyosi.laszlo@vik.bme.hu 463-3227
Győri Jenő tudományos segédmunkatárs gyori@hit.bme.hu gyori.jeno@vik.bme.hu 463-2059
Hainné Balázs Melinda gazdasági ügyintéző melinda.h@hit.bme.hu balazs.melinda@vik.bme.hu 463-2062
Halászné Tóth Ildikó gazdasági ügyintéző toth@hit.bme.hu toth.ildiko@vik.bme.hu 463-3280
Huszák Árpád adjunktus huszak@hit.bme.hu huszak.arpad@vik.bme.hu 463-2076
Izsó Tamás tudományos segédmunkatárs izso@hit.bme.hu izso.tamas@vik.bme.hu 463-3277
Jakab Tivadar tiszteletbeli docens jakab@hit.bme.hu jakab.tivadar@vik.bme.hu 463-1010
Jánosi Gergely Péter ügyvivő szakértő janosi@hit.bme.hu janosi.gergely@vik.bme.hu 463-3220
Jenei-Kulcsár Dóra doktorandusz dkulcsar@hit.bme.hu 463-1806
Jereb László Professor Emeritus jereb.laszlo@eit.bme.hu jereb.laszlo@vik.bme.hu jereb.laszlo@eit.bme.hu 463-3416
Jókai Sándor Balázs ügyvivő szakértő jokai@hit.bme.hu jokai.sandor@vik.bme.hu 463-3220
Juhász Balázs tudományos segédmunkatárs 463-3220
Kara Péter András tudományos segédmunkatárs kara@hit.bme.hu kara.peter.andras@vik.bme.hu 463-2096
Knapp Ádám tudományos segédmunkatárs knapp@hit.bme.hu knapp.adam@vik.bme.hu 463-3227
Koller István mestertanár koller@hit.bme.hu koller.istvan@vik.bme.hu 463-1678
Kozák Ferenc mérnök kozak.ferenc@vik.bme.hu 463-2499
Lam Van Thanh Binh doktorandusz lamvanthanhbinh28@yahoo.com 463-3216
Leiter Ákos doktorandusz leitera@hit.bme.hu 463-2048
Lencse Gábor tudományos főmunkatárs lencse@hit.bme.hu lencse.gabor@vik.bme.hu 463-2055
Lendvai Károly óraadó lendvai@hit.bme.hu 463-3227
Lestyán Szilvia tudományos segédmunkatárs lestyan@crysys.hu 463-2063
Levendovszky János egyetemi tanár levendovszky.janos@vik.bme.hu levendovszky.janos@vik.bme.hu tudomanyos.rh@bme.hu levendovszky.janos@vik.bme.hu 463-3547, 463-3263 (fax)
Marasztó Diána ügyvivő szakértő mdiana@hit.bme.hu 463-2083
Márki Ferenc egyetemi docens marki@hit.bme.hu marki.ferenc@vik.bme.hu 463-1806
Matolcsy Balázs tudományos segédmunkatárs bmatolcsy@hit.bme.hu matolcsy.balazs@vik.bme.hu 463-3261
Mebarkia Abdelhakim Mohamed Khalil doktorandusz mebarkiakhalil@gmail.com 463-3216
Mészáros András adjunktus meszaros.andras@vik.bme.hu 463-3219
Mészáros Mihály kisegítő alkalmazott meszaros.mihaly@vik.bme.hu 463-1811
Nagy Aszter András mérnök anagy@mik.bme.hu nagy.aszter@vik.bme.hu 463-2500
Nagy Attila Balázs óraadó nagyab@hit.bme.hu 463-1806
Németh Gábor óraadó nemeth@hit.bme.hu 463-3523
Pap László Professor Emeritus pap@hit.bme.hu 463-3260
Pápay Zsolt óraadó papay@hit.bme.hu 463-2025
Pejó Balázs tudományos munkatárs pejo@crysys.hu pejo.balazs@vik.bme.hu 463-2080
Pék Gábor óraadó pek@crysys.hu 463-2080
Pekár Adrián adjunktus apekar@hit.bme.hu pekar.adrian@vik.bme.hu 463-2048
Petkovics Ármin tudományos segédmunkatárs petkovics@hit.bme.hu petkovics.armin@vik.bme.hu 463-2095
Pfliegel Péter óraadó pfliegel@hit.bme.hu 463-2097
Prónay Gábor címzetes egyetemi docens 463-2049
Rucz Péter adjunktus rucz@hit.bme.hu rucz.peter@vik.bme.hu 463-2543
Schranz Ágoston Kristóf tudományos segédmunkatárs aschranz@hit.bme.hu schranz.agoston@vik.bme.hu 463-3261
Simon Gyula óraadó simon@hit.bme.hu 463-2074
Simon Vilmos egyetemi docens svilmos@hit.bme.hu simon.vilmos@vik.bme.hu 463-1016
Sipos Attila címzetes docens siposa@hit.bme.hu 463-2096
Szabó Csaba Attila Professor Emeritus szabo@hit.bme.hu szabo.csaba@vik.bme.hu 463-2049
Szabó Sándor adjunktus szabos@hit.bme.hu szabo.sandor@vik.bme.hu 463-1604
Szandi Lajos tudományos segédmunkatárs szandi@hit.bme.hu szandi.lajos@vik.bme.hu 463-2169
Takács Imre műszaki ügyintéző takacsi@hit.bme.hu 463-1111/5794, 463-2947
Telek Miklós egyetemi tanár telek@hit.bme.hu telek.miklos@vik.bme.hu 463-2084
Tran Thi Xuan doktorandusz xuanmc@hit.bme.hu 463-3216
Varga György tudományos segédmunkatárs varga@hit.bme.hu varga.gyorgy@vik.bme.hu 463-1810
Varga László műszaki ügyintéző lvarga@hit.bme.hu 463-1111/5794
Varga Norbert doktorandusz 463-2048
Varga Tamás mérnök tvarga@mik.bme.hu varga.tamas@vik.bme.hu 463-2499
Vitéz András adjunktus vitez@hit.bme.hu vitez.andras@vik.bme.hu 463-3870
Wiandt Bernát tudományos segédmunkatárs bwiandt@hit.bme.hu wiandt.bernat@vik.bme.hu 463-2095
Zsóka Zoltán egyetemi docens zsoka@hit.bme.hu zsoka.zoltan@vik.bme.hu 463-3279