Munkatársak

Elektronikus Eszközök Tanszéke

név beosztás e-mail cím telefonszám
Vági Richárd tudományos segédmunkatárs vagi.richard@vik.bme.hu
Poppe András tanszékvezető, egyetemi tanár poppe.andras@vik.bme.hu 463-2721
Hosszú Gábor tanszékvezető helyettes, habilitált egyetemi docens hosszu.gabor@vik.bme.hu 463-2724
Némethné Bokányi Ildikó előadó nemeth.ildiko@vik.bme.hu 463-1870
Barnáné Bíró Zsuzsa gazdasági ügyintéző bzsuzsa@eet.bme.hu 463-2702
Berényi Csaba tanszéki mérnök berenyi.csaba@vik.bme.hu 463-2704
Bognár György egyetemi docens bognar.gyorgy@vik.bme.hu 463-2714
Czirkos Zoltán egyetemi docens czirkos.zoltan@vik.bme.hu 463-2797
Ender Ferenc adjunktus ender@eet.bme.hu ender.ferenc@vik.bme.hu 463-3072
Farkas Gábor adjunktus farkas@eet.bme.hu 463-2978
Gärtner Péter címzetes egyetemi docens gaertner@eet.bme.hu 463-2726
Gulrichné Gáncs Éva anyagbeszerző evi@eet.bme.hu 463-1441
Hegedűs Kristóf doktorandusz hegedus.kristof.bordany@gmail.com
Horváth Péter tanársegéd horvathp@eet.bme.hu horvath.peter.2@vik.bme.hu 463-2719
Jani Lázár tanársegéd 463-2719
Kerecsenné dr. Rencz Márta egyetemi tanár rencz@eet.bme.hu rencz.marta@vik.bme.hu 463-2727
Kohári Zsolt tudományos segédmunkatárs kohari@eet.bme.hu kohari.zsolt@vik.bme.hu 463-2992
Kovács Zoltán tanársegéd kovacsz@eet.bme.hu kovacs.zoltan@vik.bme.hu 463-2726
Látrán Mihály laboráns latran@eet.bme.hu 463-2730, 463-4032
Mizsei János egyetemi tanár mizsei.janos@vik.bme.hu 463-2715
Németh Márton tudományos segédmunkatárs nemeth@eet.bme.hu nemeth.marton@vik.bme.hu 463-3073
Neumann Péter Lajos adjunktus neumann.peter@vik.bme.hu 463-3074
Plesz Balázs egyetemi docens plesz@eet.bme.hu plesz.balazs@vik.bme.hu 463-2796
Pohl László egyetemi docens pohl.laszlo@vik.bme.hu 463-2704
Ress Sándor egyetemi docens ress.sandor@vik.bme.hu 463-2714
Rózsás Gábor doktorandusz rozsas@eet.bme.hu 463-1441
Szabó Péter egyetemi docens szabop@eet.bme.hu szabo.peter@vik.bme.hu 463-2714
Szalai Albin tudományos munkatárs szalai@eet.bme.hu 463-3072
Székely Vladimír Professor Emeritus szekely@eet.bme.hu 463-2703
Takács Gábor tanársegéd takacs@eet.bme.hu takacs.gabor@vik.bme.hu 463-3072
Timár András adjunktus timar.andras@vik.bme.hu 463-2797
Tóth-Blum Adél laboráns toth-blum.adel@vik.bme.hu 463-2730
Végh Gerzson tudományos munkatárs vegh@eet.bme.hu vegh.gerzson@vik.bme.hu 463-2992
Zólomy Imre Professor Emeritus zolomy@eet.bme.hu 463-2978