Munkatársak

Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék

név beosztás e-mail cím telefonszám
Charaf Hassan tanszékvezető, egyetemi tanár hassan@aut.bme.hu charaf.hassan@vik.bme.hu 463-3969
Táborszki Anna ügyvivő szakértő Taborszki.Anna@aut.bme.hu taborszki.anna@vik.bme.hu 463-2884
Albert István mérnöktanár istvan.albert@aut.bme.hu albert.istvan@vik.bme.hu 463-1662
Almási Nóra ügyvivő szakértő Almasi.Nora@aut.bme.hu almasi.nora@vik.bme.hu 463-2870
Asztalos Márk egyetemi docens Asztalos.Mark@aut.bme.hu asztalos.mark@vik.bme.hu 463-3702
Balogh Attila egyetemi docens balogh@aut.bme.hu balogh.attila@vik.bme.hu 463-1552
Bányász Gábor tanársegéd gabor.banyasz@aut.bme.hu banyasz.gabor@vik.bme.hu 463-2597
Bars Ruth címzetes egyetemi tanár bars@aut.bme.hu bars.ruth@vik.bme.hu 463-2885
Benedek Zoltán tanársegéd bzolka@aut.bme.hu benedek.zoltan@vik.bme.hu 463-1662
Bézi István címzetes egyetemi docens bezi@aut.bme.hu bezi.istvan@vik.bme.hu 463-2881
Blázovics László adjunktus blazovics.laszlo@aut.bme.hu blazovics.laszlo@vik.bme.hu 463-1648
Csorba Kristóf egyetemi docens kristof@aut.bme.hu csorba.kristof@vik.bme.hu 463-3702
Domonkos Andrea ügyvivő szakértő Domonkos.Andrea@aut.bme.hu domonkos.andrea@vik.bme.hu 463-3716
Dunaev Dmitriy egyetemi docens dunaev@vik.bme.hu 463-2713
Ekler Péter egyetemi docens ekler.peter@aut.bme.hu ekler.peter@vik.bme.hu 463-3702
Forstner Bertalan mobilcsoport vezető, egyetemi docens bertalan.forstner@aut.bme.hu forstner.bertalan@vik.bme.hu 463-1668
Gál Tibor címzetes egyetemi tanár gal@aut.bme.hu gal.tibor@vik.bme.hu 463-2835
Gincsai Gábor tanársegéd gincsai@aut.bme.hu gincsai.gabor@vik.bme.hu 463-3714
Gótzy Márton tudományos segédmunkatárs Gotzy.Marton@aut.bme.hu gotzy.marton@vik.bme.hu 463-1648
Hetthéssy Jenő egyetemi docens jhetthessy@aut.bme.hu hetthessy.jeno@vik.bme.hu 463-4059
Imre Gábor tanársegéd imre.gabor@aut.bme.hu imre.gabor@vik.bme.hu 463-2713
Iváncsy Szabolcs címzetes egyetemi docens ivancsy@aut.bme.hu ivancsy.szabolcs@vik.bme.hu 463-2885
Kardos Gergely tanszéki mérnök kardos.gergely@vik.bme.hu 463-2597
Kárpáti Attila címzetes egyetemi tanár karpati@aut.bme.hu 463-2872
Keviczky László egyetemi tanár keviczky@sztaki.hu keviczky.laszlo@vik.bme.hu 463-4059
Kiss Domokos tanársegéd kiss.domokos@aut.bme.hu kiss.domokos@vik.bme.hu 463-2857
Kovács Tibor egyetemi docens kovi@aut.bme.hu kovacs.tibor@vik.bme.hu 463-1648
Kővári Bence adjunktus kovari@aut.bme.hu kovari.bence@vik.bme.hu 463-1662
Lengyel László egyetemi tanár lengyel.laszlo@vik.bme.hu 463-2870
Max Gyula adjunktus max@aut.bme.hu max.gyula@vik.bme.hu 463-2885
Mezei Gergely egyetemi docens gmezei@aut.bme.hu mezei.gergely@vik.bme.hu 463-3491
Oláh István mestertanár olah@aut.bme.hu olah.istvan@vik.bme.hu 463-2857
Óvári Zsolt technikus ovari@get.bme.hu ovari.zsolt@vik.bme.hu 463-1111/5536
Pomázi Krisztián Dániel tanársegéd pomazi.krisztian@aut.bme.hu pomazi.krisztian@vik.bme.hu pomazi.krisztian@aut.bme.hu 463-2886
Radnóti Ferenc tanszéki mérnök radnotif@aut.bme.hu radnoti.ferenc@vik.bme.hu 463-2860
Rajacsics Tamás mérnöktanár raja@aut.bme.hu rajacsics.tamas@vik.bme.hu 463-1662
Rövidné Dr. Bogárdi-Mészöly Ágnes egyetemi docens agi@aut.bme.hu bogardi-meszoly.agnes@vik.bme.hu 463-2713
Sik Tamás Dávid tanársegéd sik.david@aut.bme.hu sik.david@vik.bme.hu 463-2886
Simon Gábor ügyvivő szakértő simon.gabor@aut.bme.hu simon.gabor@vik.bme.hu 463-3714
Szabó Zoltán mérnöktanár szabo.zoltan@aut.bme.hu szabo.zoltan@vik.bme.hu 463-2597
Tevesz Gábor egyetemi docens tevesz@aut.bme.hu tevesz.gabor@vik.bme.hu 463-2881
Tóth Tibor ügyvivő szakértő Toth.Tibor@aut.bme.hu toth.tibor@vik.bme.hu 463-1111/5717
Vajk István egyetemi tanár vajk@aut.bme.hu vajk.istvan@vik.bme.hu 463-3701
Varjasi István egyetemi docens varjasi@aut.bme.hu varjasi.istvan@vik.bme.hu 463-2872