Kütyüpályázat 2023

2023. február 20.

A Schnell László Műszer és Méréstechnika Alapítvány a BME Villamosmérnöki és Informatikai Karának támogatásával pályázatot hirdet villamosmérnök és infomatikus hallgatók részére, amelyen bárki pályázhat saját építésű vagy programozású elektronikus eszközzel (kütyüvel).

A pályázattal az Alapítvány és a Kar támogatni és ösztönözni szeretné mindazon hallgatókat, akik kötelező egyetemi tanulmányaikon kívül is gyakorolják leendő szakmájukat, valamint bővítik tudásukat, gyakorlatukat.

Jutalmak:

1. díj: 200 eFt értékű vásárlási keret
2. díj: 150 eFt értékű vásárlási keret
3. díj: 100 eFt értékű vásárlási keret

A vásárlási keretet elektronikus vagy IT eszközökre lehet beváltani az Alapítvánnyal egyeztetett módon.

Ha már van valamilyen működő eszközöd, akkor mindenképpen érdemes pályázni, ha pedig még nincsen, akkor még nem késő elkezdeni! Ha még nincsen tapasztalatod működő eszközök készítésében, akkor szakmai mentoraink tudnak segíteni.

Bármilyen jellegű kérdéssel írjatok nyugodtan az sla-titkar@mit.bme.hu címre.

A pályázati leírás bővebben itt található:

Érdekel a pályázat? Köszönjük a válaszokat!

Várunk mindenkit szeretettel!