NMHH pályázat hallgatóknak

2022. november 28.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

felsőoktatási tanulmányi ösztöndíj-támogatásra

A Budapest Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Távközlési és Médiainformatikai Tanszéke együttműködve a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal pályázatot ír ki a Budapest Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar (VIK) nappali tagozatos, Mérnökinformatikus BSc. valamint a  Villamosmérnöki BSc. hallgatói számára.

Pályázati feltételek:

• legalább két eredményesen lezárt aktív félév (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozólag)
  • kiemelkedő tanulmányi eredmény igazolása (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozóan)
  • hallgatói jogviszony igazolása a 2022/2023 tanév második félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)

Teljes szöveg