2019. június 12-én adták át az egyetemi Jó tanuló - jó sportoló elismeréseket a rektori tanácsteremben, köztük 11 VIK hallgatónak tudósít a bme.hu.
Egyetemi elismerésben részesültek:
| Kisbán Zsófia | Kenu | |
| Fábián Csenge Zita | Karate | |
| Mészáros Viktor Ixion | Triatlon | |
| Fekete Gábor | Atlétika | |
| Rozmaring Flóra Mária | Evezés | |
| Izsó András Zsolt | Sportlövészet | |
| Kovács Richárd Csaba | Vívás | |
| Vörös Márk | Atlétika |
Kari elismerésben részesültek:
Kálfalvy Dániel, tollaslabda
Rayment Sean, birkózás
Kriszt Botond, atlétika
Gratulálunk!

