Villamosmérnöki mesterszak 1. félév

2018/19/2

A hét napja -tól -ig Tárgynév Tárgykód Kurzuskód Kurzus típusa Hét Oktatók Termek
Hétfő 08:15 10:00 Szoftvertervezés BMEVIIIMA15 E Elmélet 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Benyó Balázs István, Dr. Szlávecz Ákos QBF13
Hétfő 10:15 12:00 Fundamentals of Smart Systems BMEVIEEMA04 ae Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Ender Ferenc, Dr. Neumann Péter Lajos, Dr. Szabó Péter Gábor, Dr. Plesz Balázs QB309
Hétfő 10:15 12:00 Hálózati tranziensek BMEVIVEMA03 1819_2_ VIVEMA03 _elm_ magyar Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Ladányi József, Prikler László E404
Hétfő 10:15 12:00 Szoftvertervezés BMEVIIIMA15 E Elmélet 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Benyó Balázs István, Dr. Szlávecz Ákos QBF13
Hétfő 10:15 12:00 Szoftvertervezés BMEVIIIMA15 E Elmélet 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Benyó Balázs István, Dr. Szlávecz Ákos QBF13
Hétfő 12:15 14:00 Minőségbiztosítás a mikroelektronikában BMEVIETMA05 5 Elmélet 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Illés Balázs György, Hajdu István V1103
Hétfő 12:15 14:00 Minőségbiztosítás a mikroelektronikában BMEVIETMA05 5 Elmélet 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Illés Balázs György, Hajdu István V1103
Hétfő 14:15 17:00 Váltakozó áramú rendszerek BMEVIVEMA13 1819_2_ VIVEMA13 _elm Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Kádár István, Dr. Berta István, Dr. Raisz Dávid Márk QBF13
Hétfő 17:15 20:00 Hírközléselmélet BMEVIHVMA07 A1 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Bitó János QBF13
Kedd 08:15 10:00 Beágyazott rendszerek szoftvertechnológiája BMEVIMIMA09 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Kovácsházy Tamás QBF13
Kedd 08:15 10:00 Fenntartható energetika villamos rendszerei BMEVIVEMA02 1819_2_ VIVEMA02 _elm Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Kiss István, Dr. Németh Bálint, Dr. Tamus Zoltán Ádám, Dr. Veszprémi Károly, Dr. Hunyár Mátyás, Dr. Számel László V1109
Kedd 08:15 10:00 Hibaanalitika BMEVIETMA00 5 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Gordon Péter Róbert, Dr. Hurtony Tamás József V1102
Kedd 08:15 10:00 Nagyteljesítményű mikrokontrollerek és interfészek BMEVIAUMA07 EA Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Gál Tibor QBF09
Kedd 08:15 10:00 Szélessávú vezeték nélküli hírközlő és műsorszóró rendszerek BMEVIHVMA01 A Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Bitó János, Szombathy Csaba Zoltán V1501
Kedd 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V0 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Milkovszki Tamás IB026
Kedd 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Kombinatorikus optimalizálás BMEVISZMA06 1 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Fleiner Tamás E306cd
Kedd 14:15 16:00 Autonóm robotok és járművek BMEVIIIMA12 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Lantos Béla, Dr. Kiss Bálint QBF10
Kedd 14:15 16:00 Épületinformatika BMEVIVEMA10 1819_2_ VIVEMA10 _elm Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Iváncsy Tamás V1103
Kedd 14:15 16:00 Logikai tervezés BMEVIMIMA13 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Fehér Béla, Szántó Péter IE224
Kedd 14:15 16:00 Műszaki akusztika BMEVIHIMA11 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Augusztinovicz Gusztáv Fülöp, Dr. Koller István, Dr. Fiala Péter IE222
Kedd 14:15 16:00 Optikai hálózatok elemei BMEVIHVMA05 A1 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Gerhátné Udvary Eszter V1526
Kedd 14:15 16:00 Szenzorhálózatok és alkalmazásaik BMEVITMMA09 E1 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Vida Rolland, Dr. Vidács Attila IB145
Kedd 14:15 16:00 Szenzorok működése és technológiái BMEVIETMA02 5 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Harsányi Gábor, Dr. Sántha Hunor V1102
Kedd 14:15 16:00 Tápegység topológiák és alkalmazások BMEVIAUMA12 EA Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Balogh Attila QBF11
Kedd 16:15 18:00 Minőségbiztosítás a mikroelektronikában BMEVIETMA05 5 Elmélet 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Illés Balázs György, Hajdu István V1103
Kedd 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_1 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15
Szerda 08:15 10:00 Beágyazott rendszerek szoftvertechnológiája BMEVIMIMA09 G Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Kovácsházy Tamás QBF09
Szerda 08:15 10:00 Hibaanalitika BMEVIETMA00 5_Gy Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Gordon Péter Róbert, Dr. Hurtony Tamás József V1102
Szerda 08:15 10:00 Mobil és vezeték nélküli hálózatok  BMEVIHIMA07 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Szabó Sándor, Dr. Telek Miklós E402
Szerda 08:15 10:00 Nagyteljesítményű mikrokontrollerek és interfészek BMEVIAUMA07 GY Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Gál Tibor IE220
Szerda 08:15 10:00 Villamosenergia-rendszer üzeme és irányítása BMEVIVEMA01 1819_2_ VIVEMA01 _elm Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Farkas Csaba, Dr. Vokony István, Faludi Andor, Szabó László V1404
Szerda 10:15 12:00 A multimédia technológiák alapjai BMEVIHIMA08 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Firtha Gergely, Dr. Szirányi Tamás, Dr. Márki Ferenc IL107
Szerda 10:15 12:00 Antennák, hullámterjedés és mikrohullámú távérzékelés BMEVIHVMA02 A Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Seller Rudolf, Dr. Zombory László V1103
Szerda 10:15 12:00 Nanoelektronika, nanotechnológia BMEVIEEMA00 02 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Bonyár Attila, Dr. Gyulai József, Dr. Jakab László Csaba, Dr. Mizsei János QB309
Szerda 10:15 12:00 Rendszerarchitektúrák BMEVIMIMA08 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Fehér Béla IE224
Szerda 10:15 12:00 Számítógépes látórendszerek BMEVIIIMA07 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Szemenyei Márton QBF08
Szerda 10:15 12:00 Villamosenergia-rendszer üzeme és irányítása BMEVIVEMA01 1819_2_ VIVEMA01 _gyak Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Farkas Csaba, Dr. Vokony István, Faludi Andor, Szabó László V1404
Szerda 12:15 14:00 Nukleáris alapok mérnököknek BMETE80MV02 T0 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Kis Dániel Péter, Dr. Szalóki Imre
Szerda 14:15 17:00 Méréselmélet BMEVIMIMA17 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Péceli Gábor IB025
Szerda 14:15 16:00 Nukleáris alapok mérnököknek BMETE80MV02 T1 Gyakorlat 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Kis Dániel Péter, Dr. Szalóki Imre
Szerda 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_2 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15
Csütörtök 08:15 10:00 Autonóm robotok és járművek BMEVIIIMA12 G Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Lantos Béla, Dr. Kiss Bálint QBF10
Csütörtök 08:15 10:00 Épületinformatika BMEVIVEMA10 1819_2_ VIVEMA10 _gyak Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Iváncsy Tamás V1109
Csütörtök 08:15 10:00 Fundamentals of Smart Systems BMEVIEEMA04 al Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Ender Ferenc, Dr. Neumann Péter Lajos, Dr. Szabó Péter Gábor, Dr. Plesz Balázs QB-310
Csütörtök 08:15 10:00 Logikai tervezés BMEVIMIMA13 G1 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Fehér Béla, Szántó Péter IE226
Csütörtök 08:15 10:00 Logikai tervezés BMEVIMIMA13 G2 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Fehér Béla, Szántó Péter IE226
Csütörtök 08:15 10:00 Műszaki akusztika BMEVIHIMA11 G Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Augusztinovicz Gusztáv Fülöp, Dr. Koller István, Dr. Fiala Péter IL108
Csütörtök 08:15 10:00 Optikai hálózatok elemei BMEVIHVMA05 B1 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Gerhátné Udvary Eszter V1526
Csütörtök 08:15 10:00 Szenzorhálózatok és alkalmazásaik BMEVITMMA09 G1 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Vida Rolland, Dr. Vidács Attila IB140
Csütörtök 08:15 10:00 Szenzorok működése és technológiái BMEVIETMA02 5_Gy Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Harsányi Gábor, Dr. Sántha Hunor V1102
Csütörtök 08:15 10:00 Tápegység topológiák és alkalmazások BMEVIAUMA12 GY Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Balogh Attila QBF11
Csütörtök 10:15 12:00 A multimédia technológiák alapjai BMEVIHIMA08 G Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Firtha Gergely, Dr. Márki Ferenc, Dr. Szirányi Tamás IL107
Csütörtök 10:15 12:00 Fenntartható energetika villamos rendszerei BMEVIVEMA02 1819_2_ VIVEMA02 _gyak Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Kiss István, Dr. Németh Bálint, Dr. Tamus Zoltán Ádám, Dr. Veszprémi Károly, Dr. Hunyár Mátyás, Dr. Számel László V1404
Csütörtök 10:15 12:00 Rendszerarchitektúrák BMEVIMIMA08 G Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Fehér Béla IE224
Csütörtök 10:15 12:00 Számítógépes látórendszerek BMEVIIIMA07 G Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Szemenyei Márton IE220
Csütörtök 10:15 12:00 Szélessávú vezeték nélküli hírközlő és műsorszóró rendszerek BMEVIHVMA01 B Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Bitó János E305ab
Csütörtök 10:15 12:00 VLSI áramkörök BMEVIEEMA01 02 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Czirkos Zoltán, Dr. Hosszú Gábor QB331
Csütörtök 14:15 16:00 Antennák, hullámterjedés és mikrohullámú távérzékelés BMEVIHVMA02 B Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Seller Rudolf, Dr. Zombory László V1502
Csütörtök 14:15 16:00 Beágyazott operációs rendszerek BMEVIAUMA08 EA Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Bányász Gábor, Oláh István, Szabó Zoltán IB025
Csütörtök 14:15 16:00 Mesterséges intelligencia alapú irányítások BMEVIIIMA09 E Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Harmati István
Csütörtök 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_3 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15
Péntek 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V1 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Milkovszki Tamás E306ab
Péntek 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V3 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Erdélyi Márton Kristóf E306cd
Péntek 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V4 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Erdélyi Márton Kristóf E406
Péntek 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V2 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Milkovszki Tamás E306cd
Péntek 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Kombinatorikus optimalizálás BMEVISZMA06 11 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 QBF10
Péntek 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Kombinatorikus optimalizálás BMEVISZMA06 11 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 QBF10
Péntek 10:15 12:00 Beágyazott operációs rendszerek BMEVIAUMA08 GY Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Bányász Gábor, Oláh István, Szabó Zoltán IB025
Péntek 10:15 12:00 Hálózati tranziensek BMEVIVEMA03 1819_2_ VIVEMA03 _gyak_ magyar_2 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Ladányi József, Prikler László E305ab
Péntek 10:15 12:00 Hálózati tranziensek BMEVIVEMA03 1819_2_ VIVEMA03 _gyak_ magyar_1 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Ladányi József, Prikler László E305ab
Péntek 10:15 12:00 Mesterséges intelligencia alapú irányítások BMEVIIIMA09 G Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Dr. Harmati István
Péntek 10:15 12:00 Mobil és vezeték nélküli hálózatok  BMEVIHIMA07 G Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Dr. Szabó Sándor, Dr. Telek Miklós IB140
Péntek 10:15 12:00 Nanoelektronika, nanotechnológia BMEVIEEMA00 01 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Bonyár Attila, Dr. Gyulai József, Dr. Jakab László Csaba, Dr. Mizsei János QB309
Péntek 10:15 12:00 VLSI áramkörök BMEVIEEMA01 01 Elmélet 1,2,3,4,5,6,8,9, 10,11,12,13,14,15 Dr. Czirkos Zoltán, Dr. Hosszú Gábor QB331
Péntek 14:15 16:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V6 Gyakorlat 2,4,6,9, 11,13,15 Erdélyi Márton Kristóf E306cd
Péntek 14:15 16:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Haladó lineáris algebra BMETE90MX54 V5 Gyakorlat 1,3,5,8, 10,12,14 Erdélyi Márton Kristóf E306cd

2019.1.12