A VIK Kari Tanács ünnepi ülése

2015. május 14.

A Kari Tanács 2015. május 12-i ünnepi ülésén kari elismeréseket és jubileumi diplomákat adott át Péceli Gábor rektor, Vajta László dékán, valamint Scheigl József, a HK elnöke.

Vasdiplomát vett át  16 fő, gyémántdiplomát 9 fő, aranydiplomát 147 volt hallgató, akik nevében Horváth Tibor professor emeritus, vasdiplomás mérnök mondott köszöntő beszédet. Köszöntőjének különös hangsúlyt adott az a tény, hogy az ő évfolyama volt az 1949-ben alakult kar gépészmérnöki szakból villamosmérnökivé vált első évfolyama.

A kar munkatársai közül címzetes egyetemi tanári címet vett át Abos Imre, a TMIT egyetemi docense, dékáni dicséretet kapott 10 fő:

Sütő Zoltán egy. docens AUT, Hosszú Gábor egy. docens EET, Simon Rozália hivatalsegéd ETT, Zsigmond Katalin ügyvivő szakértő HIT, Lendvai Éva ügyvivő szakértő IIT, Antal Péter egy.docens MIT, Mann Zoltán egy. docens SZIT, Gerhátné Udvary Eszter egy. docens SZHVT, Kunsági László mestertanár TMIT, Szanka Tímea előadó VET.

A HK által alapított Kar Kiváló Oktatója címet Szeszlér Dávid egy. docens (SZIT) , a Kar Kiváló Fiatal Oktatója címet Horváth Gábor egy. docens (HIT) vette át Scheigl József HK elnöktől.

Kari BME A kategóriás ösztöndíjban Nagy Ákos és Marussy Kristóf részesült.

Gratulálunk!

Teljes galéria