Jubileumi diplomák átadása 2015

2015. április 30.

A jubileumi diplomában részesülő hallgatók az ünnepséger postai úton meghívót kaptak.

Az ünnepség helyszíne a BME Q épület Simonyi Károly terem. (1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2.), időpontja 2015. május 12. kedd 12.30 óra

Képek 2015

Technikai információk:

• Az ünnepségen névre szóló helyet biztosítunk jubileumi diplomában részesülő volt hallgatóinknak. Kérjük, hogy a helyet legkésőbb 12:15-ig elfoglalni szíveskedjenek.
  • A helyszínen át nem vett oklevelek a Kar Dékáni Hivatalában vehetők át 2015. május 14. után. (1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2., Q épület, B szárny, magasföldszint 5.), illetve ugyanezen időpont után postázzuk, amennyiben az igényléskor kérték, vagy a későbbiekben kérik a +361 463 3581-es telefonszámon, vagy a titkarsag@vik-dh.bme.hu e-mail címen.
  • A Q épület megközelíthető például a 4-es, vagy 6-os villamossal: a Petőfi-híd budai hídfőjénél kell leszállni és onnan az aluljárón, vagy a zebrán át déli irányban elindulni az Egyetemisták parkján keresztül vezető sétányon. Mintegy 150 m séta után elérjük a Magyar tudósok körútját, jobbra kanyarodva elhaladunk a bal kézre eső MTA épület mellett, ezután következik a kétszárnyú Q épület szintén balra. Újabban az 1-es villamossal is az épület közelébe juthatunk: a Rákóczi-híd budai hídfőjénél lévő Infópark megállóban kell leszállni, lemenni a lépcsőn, ott észak felé haladva kb. 2-300 m után érünk a Q épülethez.
  • A Q épület aulájában 12:00 – 14:30 között megvásárolható a „Műegyetem: a történeti campus” c. reprezentatív album, amely a Szép Magyar Könyv pályázat többszörös díjnyertes kiadványa. Erről bővebb információ a www.omikk.bme.hu/campusalbum.html címen olvasható. A kiadvány ára: 6500,- Ft.