Vitorlás nyílt nap villamoskari gólyáknak 2011. október 2.

2011. szeptember 26.

Vitorlás nyílt nap villamoskari gólyáknak Balatonfüreden

2011. október 2. Vasárnap

Szeretettel várjuk a vitorlázás iránt érdeklődő villamoskari gólyákat az egyetem balatonfüredi vitorlástelepén tartandó nyílt napunkra. A résztvevők a gyakorlatban is megismerkedhetnek különféle hajótípusokkal, és bepillanthatnak a MAFC Vitorlás Szakosztályának életébe.

A tervezett program

9:30 – 10:00���������� Érkezés
10:00����������������������� Megnyitó
10:10 – 13:00�������� Vitorlázás, hajók bemutatása és kipróbálása
13:00 – 14:00�������� Ebéd (a szakosztály biztosítja)
14:00 – 17:00�������� Vitorlázás, hajók bemutatása és kipróbálása

Jelentkezés

e-mailben (mafchonlap@gmail.com) a következő adatok megküldésével

Név:
NEPTUN kód:
Szak:
Mobilszám:

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 28-án 14:00

Hajóparkunk korlátos, ezért a részvételt az első 40 jelentkező számára tudjuk biztosítani.
A határidőn belül érkező jelentkezéseket 29-én elfogadás és elutasítás esetén is visszaigazoljuk az e-mailre küldött válasszal.

Egyéb tudnivalók

A helyszínről és a szakosztályról:����������� http://sites.google.com/site/mafcmvk

Kedvezőtlen időjárási előrejelzés esetén a programot a tavaszi idényre halasztjuk. Erről az elfogadott jelentkezőket október 1-én 12 óráig e-maiben értesítjük.

Az utazás egyénileg történik. A szakosztály a résztvevőket szerény ebédre vendégül látja.

Ajánlott öltözék: edzőcipő, vagy más puhatalpú cipő, vízálló dzseki, sőt, vízálló nadrág is előnyös – ha van.

Javasolható közlekedés Budapestről:
Vasút: ���� 6:11������ Bp. Déli������������������������������ érk.:� 8:53
Busz:������� 6:30������ Bp. Népliget����� érk.:� 8:45

MAFC Vitorlás Szakosztály Műegyetemi Vitorlás Klub (MAFC MVK)