PÁLYÁZATI FELHÍVÁS FELSŐOKTATÁSI TANULMÁNYI ÖSZTÖNDÍJ-TÁMOGATÁSRA

2022. augusztus 30.

A Budapest Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Távközlési és Médiainformatikai Tanszéke együttműködve a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal pályázatot ír ki a Budapest Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar (VIK) nappali tagozatos, Mérnökinformatikus BSc. valamint a  Villamosmérnöki BSc. hallgatói számára.

Pályázati feltételek:

• legalább két eredményesen lezárt aktív félév (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozólag)
  • kiemelkedő tanulmányi eredmény igazolása (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozóan)
  • hallgatói jogviszony igazolása a 2022/2023 tanév első félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)

A pályázatok beérkezésének határideje: 2022. szeptember 14.

A pályázatok elbírálásának várható határideje: 2022. szeptember 21.

További részletek: https://www.tmit.bme.hu/node/3258