MELT Elektronikai Kvízverseny

2022. március 7. 01:00

Játssz a Magyarországi Elektronikai Társaság (MELT) által szervezett elektronikai kvízen!

Regisztrálj a következő weboldalon és válaszolj mind az 50 db elektronikai, gyártás- és forrasztástechnológiai kérdésre! Mutasd meg online is a szakmai felkészültségedet!

KATT!

A játékban középiskolások és egyetemisták/főiskolások vehetnek részt. A kérdésekre adott válaszok helyességét a két korosztályi kategóriában külön értékeljük.

Bővebb információkat a BME-ETT oldalán olvashatsz.

A weboldal 2022. március 7-től várja regisztrációdat. Minden kérdésre 3 lehetséges válasz közül kell kiválasztanod az egyetlen helyeset. Minden választ alaposan gondolj át, mert utólag már nem módosíthatod!
A verseny főszervezője a Magyarországi Elektronikai Társaság, technikai lebonyolító a PCB Design Kft., szakmai partner a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Karának Elektronikai Technológia Tanszéke (BME ETT).