Diplomaátadó ünnepség 20200221

2020. február 13.

BME VIK diplomaátadó ünnepség, K épület aula

2020. február 21. péntek 10.00 villamosmérnök és eü.mérnök, 12.00 mérnökinformatikus és gazdaságinformatikusok részére

Az érintett  hallgatók postai úton is értesítést kapnak!

Kérjük, hogy 20 perccel az ünnepség megkezdése előtt foglalja el a helyét.

Figyelem!

Az oklevélmellékletet és az indexet az ünnepség napján, 9:15/10:00 és 11:15/12:00 óra között a K épület, 1. emelet 96. teremben veheti át.

Amennyiben nem tud az ünnepségen részt venni, úgy a későbbiekben 2020. február 25. után a KTH-ban tudja átvenni az oklevelét és a hozzá tartozó okmányokat.

A diplomaosztó ünnepségen a kar SPOT fotóköre felvételeket készít, és minden hallgatót lefényképez diplomája átvételekor. A képekhez való hozzáférés a http://spot.sch.bme.hu/ oldalon keresztül lehetséges.

A diploma átvétele után szeretnénk abban segíteni, hogy volt hallgatóink kapcsolatban maradhassanak egymással, illetve a karral. A kari és kollégiumi alumni szervezettel kapcsolatos információk és a csatlakozás lehetőségei elérhetőek a vik.bme.hu/alumni oldalon.