Valós kihívások hallgatóknak

2017. január 30.

Tesztelnéd képességeidet életszerű helyzetekben?

Próbáld ki a nyílt innovációt! Csatlakozz valós kihívásokhoz IT, gazdaság, kommunikáció, élelmiszer- vagy akár játékipar területen!

* Szerezz tapasztalatot csapatmunka és projektmenedzsment terén

* Látogass el a nyílt napunkra február 15-én 17.00-19.00 között!

A Demola Budapest egy nyílt innovációs platform, egy globális hálózat helyi szervezete. Minden területről érkező fiatal tehetséget szívesen látunk! Diákokat, egyetemeket, kutatókat és cégeket kötünk össze, hogy új, innovatív megoldásokat hozzanak létre.

A jelentkezettekből multidiszciplináris csapatokat alkotunk, hogy újszerű válaszokat adjanak a cég által hozott piaci kihívásokra, együtt alkotva a céggel. 4 hónap alatt segítünk a csapatoknak az “Ötlet → Demo → Validáció” ciklust többször végig járni, mely során innováció, csapatmunka, vállalkozás, értékteremtésről és a projekt témájáról lehet rengeteg újdonságot tanulni.

Honlap