Friss MSc hallgatóink figyelmébe!

2016. február 10.

Tisztelt Mesterképzéses Hallgatóink !

Először is gratulálunk sikeres felvételükhöz MSc képzésünkre, kívánjuk hogy megtalálják szakmai érdeklődésüket és fejlődési lehetőségüket az elkövetkezendő két évben !

Sajnos egy elnézéskéréssel kell kezdenünk közös munkánkat, ugyanis a tegnapi (2016. 02. 09-i) beiratkozást megelőző kari tájékoztató híre – mint arról utólag tudomást szereztünk – az előzetes elképzelésekkel szemben nem jutott el Önökhöz. A kari tájékoztatók  időpontjainak közzétételéről hetekkel ezelőtt egyeztettünk a Központi Tanulmányi Hivatallal, azonban a honlapjukra felkerült hírből a Villamosmérnöki és Informatikai Kar tájékoztatójának időpontja sajnálatos módon kimaradt, erről bennünket nem is értesítettek. Szíves elnézésüket kérjük az első találkozás sikertelen megszervezéséért, a legfontosabb információkat – melyek túlnyomó többségét Önök már ismerik, csak összefoglaló jelleggel hangzottak el tegnap délután – elektronikus úton a közeljövőben el fogjuk juttatni Önökhöz.

Sikeres tanulmányokat kívánva,

Dr. Tevesz Gábor