MSc felvételi: tanulmányokat igazoló és pluszpontokra jogosító dokumentumok

2009. június 22.

Az elektronikus felvételi rendszer jelenleg a feltöltött dokumentumok közül csak a nyelvvizsgákat igazoló dokumentumokat jeleníti meg, ezért a tanulmányi és pluszpontok megállapítása nem minden esetben lehetséges.

Kérjük ezért, hogy a tanulmányokat igazoló és a pluszpontokra jogosító dokumentumait, ha vannak, a nyelvvizsga-bizonyítványok kivételével (!) 2009. július 3-án (péntek) délig egy névvel és azonosítóval ellátott dossziéban adja le a BME Villamosmérnöki és Informatikai Karának Dékáni Hivatalában (Budapest, XI. Egry József u. 18. fsz. 12.) 8 és 16 óra között (pénteken 8 és 12 óra között) Törökné Keszthelyi Viola főelőadónak. Másolatok benyújtása elegendő.

A BME végzős hallgatóinak tanulmányi pontjait a Központi Tanulmányi Hivatal fogja kiszámítani, így az indexmásolatokat nem kell a Dékáni Hivatalban leadni, de a felvételi rendszerbe fel kell tölteni.

Az egészségügyi mérnök mesterképzésre jelentkezők által már korábban benyújtott dokumentumokat nem kell ismételten leadni.