ÓRAREND (2019/2020. 1. FÉLÉV)

2.évf. MÉRNÖK-INFORMATIKUS SZAK 

A hét napja -tól -ig Tárgynév Tárgykód Kurzuskód Kurzus típusa Hét típusa Oktatók Termek
Hétfő 08:15 12:00 Elosztott rendszerek laboratórium BMEVIAUMA03 L1 Labor Minden hét Dr. Mezei Gergely
Hétfő 08:15 12:00 Infokommunikációs szolgáltatások laboratórium 1 BMEVIHIMA04 L Labor Minden hét Schulcz Róbert, Dr. Sonkoly Balázs, Jakab Tivadar, Dr. Heszberger Zalán Tamás
Hétfő 08:15 12:00 Kritikus rendszerek integrációja laboratórium BMEVIMIMA03 L Labor Minden hét Dr. Bergmann Gábor, Szárnyas Gábor IB413
Hétfő 12:15 14:00 Nyelvek és automaták BMEVISZMA04 1 Elmélet Páros hét Dr. Friedl Katalin IE007
Hétfő 12:15 14:00 Nyelvek és automaták BMEVISZMA04 1 Elmélet Páratlan hét Dr. Friedl Katalin IE007
Hétfő 14:15 18:00 Elosztott rendszerek laboratórium BMEVIAUMA03 L2 Labor Minden hét Dr. Mezei Gergely
Hétfő 14:15 18:00 Infokommunikációs szolgáltatások laboratórium 1 BMEVIHIMA04 L Labor Minden hét Schulcz Róbert, Dr. Sonkoly Balázs, Jakab Tivadar, Dr. Heszberger Zalán Tamás
Hétfő 14:15 18:00 Játékfejlesztés laboratórium BMEVIIIMA03 L Labor Minden hét Dr. Tóth Balázs György, Dr. Magdics Milán
Kedd 08:15 10:00 Kiberfizikai rendszerek BMEVIMIMA02 E Elmélet Minden hét Dr. Pataricza András, Dr. Vörös András, Kocsis Imre, Dr. Péceli Gábor, Huszerl Gábor Tamás IL405
Kedd 08:15 10:00 Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön  BMEVIIIMA02 E Elmélet Minden hét Dr. Magdics Milán, Dr. Tóth Balázs György IL406
Kedd 08:15 10:00 Mérnöki modellalkotás - az elmélettől a gyakorlatig BMEVITMMA03 E1 Elmélet Minden hét Dr. Biró József, Dr. Gulyás András, Dr. Heszberger Zalán Tamás, Dr. Maliosz Markosz, Dr. Molnár Sándor, Dr. Rétvári Gábor Ferenc, Dr. Sonkoly Balázs IL105
Kedd 08:15 10:00 Mobil szolgáltatások tervezése és integrációja BMEVIHIMA02 E Elmélet Minden hét Dr. Szabó Sándor IE223
Kedd 08:15 10:00 Üzleti intelligencia BMEVIAUMA02 EA Elmélet Minden hét Dr. Dudás Ákos, Dr. Ekler Péter QBF09
Kedd 10:15 12:00 Felsőbb matematika informatikusoknak - Alkalmazott algebra és matematikai logika BMETE90MX57 V0 Elmélet Minden hét Dr. Ferenczi Miklós, Dr. Nagy Gábor Péter E1C
Kedd 10:15 12:00 Felsőbb matematika informatikusoknak - Sztochasztika BMETE90MX58 V0 Elmélet Minden hét Dr. Rónyai Lajos, Horváth Illés Antal IB144
Kedd 14:15 16:00 Minőségmenedzsment BMEGT20M002 MM Elmélet Minden hét Dr. Topár József, Erdei János QA240
Kedd 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_2 Elmélet Minden hét
Szerda 08:15 10:00 Az IT infrastruktúra külső védelme BMEVIHVMA00 A Elmélet Minden hét Dr. Barbarics Tamás E305ab
Szerda 08:15 10:00 Gépi tanulás BMEVIMIMA05 E Elmélet Minden hét Dr. Bolgár Bence Márton, Dr. Pataki Béla József IE224
Szerda 08:15 10:00 Nagyméretű adathalmazok kezelése BMEVISZMA01 1 Elmélet Minden hét Daróczy Bálint Zoltán, Dr. Katona Gyula IB134
Szerda 08:15 10:00 Nagyteljesítményű párhuzamos feldolgozás BMEVIIIMA06 E Elmélet Minden hét Dr. Szeberényi Imre IB139
Szerda 08:15 10:00 Számítógép-biztonság BMEVIHIMA06 E Elmélet Minden hét Dr. Bencsáth Boldizsár, Dr. Buttyán Levente, Futóné Papp Dorottya, Gazdag András Gábor IE007
Szerda 08:15 10:00 Szöveg- és webbányászat BMEVITMMA06 E1 Elmélet Minden hét Papp Dávid, Dr. Szűcs Gábor, Gáspár Csaba IB138
Szerda 10:15 12:00 Integrált vezeték nélküli alkalmazások BMEVIHIMA03 E Elmélet Minden hét Dr. Imre Sándor, Schulcz Róbert IB144
Szerda 10:15 12:00 Internet szolgáltatások és alkalmazások BMEVITMMA04 E1 Elmélet Minden hét Dr. Vidács Attila IB145
Szerda 10:15 12:00 Orvosi képdiagnosztika BMEVIMIMA04 E Elmélet Minden hét Hadházi Dániel, Dr. Pataki Béla József IB146
Szerda 10:15 12:00 Szoftver- és rendszerellenőrzés BMEVIMIMA01 E Elmélet Minden hét Dr. Micskei Zoltán Imre, Dr. Majzik István IE220
Szerda 14:15 16:00 Szoftverarchitektúrák BMEVIAUMA06 EA Elmélet Páratlan hét Dr. Asztalos Márk, Dr. Charaf Hassan IE007
Szerda 14:15 16:00 Szoftverarchitektúrák BMEVIAUMA06 EA Elmélet Páros hét Dr. Asztalos Márk, Dr. Charaf Hassan IE007
Szerda 16:15 18:00 Számítógép-biztonság BMEVIHIMA06 G3 Gyakorlat Páros hét Dr. Bencsáth Boldizsár, Dr. Buttyán Levente QBF08
Szerda 16:15 18:00 Számítógép-biztonság BMEVIHIMA06 G2 Gyakorlat Páros hét Dr. Bencsáth Boldizsár, Dr. Buttyán Levente QBF11
Szerda 16:15 18:00 Számítógép-biztonság BMEVIHIMA06 G1 Gyakorlat Páros hét Dr. Bencsáth Boldizsár, Dr. Buttyán Levente E406
Csütörtök 08:15 10:00 Az IT infrastruktúra külső védelme BMEVIHVMA00 B Gyakorlat Páros hét Dr. Barbarics Tamás V1501
Csütörtök 08:15 10:00 Gépi tanulás BMEVIMIMA05 G Gyakorlat Páros hét Dr. Bolgár Bence Márton, Dr. Pataki Béla József IL405
Csütörtök 08:15 10:00 Információelmélet BMEVISZMA03 1 Elmélet Páratlan hét Dr. Ottucsák György QBF11
Csütörtök 08:15 10:00 Nagyméretű adathalmazok kezelése BMEVISZMA01 11 Gyakorlat Páros hét Daróczy Bálint Zoltán, Dr. Katona Gyula IB134
Csütörtök 08:15 10:00 Nagyteljesítményű párhuzamos feldolgozás BMEVIIIMA06 G Gyakorlat Páros hét Dr. Szeberényi Imre IB144
Csütörtök 08:15 10:00 Szöveg- és webbányászat BMEVITMMA06 G1 Gyakorlat Páros hét Papp Dávid, Dr. Szűcs Gábor, Gáspár Csaba IB138
Csütörtök 10:15 12:00 Nyelvek és automaták BMEVISZMA04 1 Elmélet Páros hét Dr. Friedl Katalin IE007
Csütörtök 10:15 12:00 Szoftverarchitektúrák BMEVIAUMA06 EA Elmélet Páratlan hét Dr. Asztalos Márk, Dr. Charaf Hassan IE007
Csütörtök 14:15 16:00 Integrált vezeték nélküli alkalmazások BMEVIHIMA03 G Gyakorlat Páros hét Dr. Imre Sándor, Schulcz Róbert IE223
Csütörtök 14:15 16:00 Internet szolgáltatások és alkalmazások BMEVITMMA04 G1 Gyakorlat Páros hét Dr. Vidács Attila IL106-b
Csütörtök 14:15 16:00 Kiberfizikai rendszerek BMEVIMIMA02 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Pataricza András, Dr. Vörös András, Kocsis Imre, Dr. Péceli Gábor, Huszerl Gábor Tamás IL405
Csütörtök 14:15 16:00 Kiterjesztett valóság és gépi látás mobil eszközökön  BMEVIIIMA02 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Magdics Milán, Dr. Tóth Balázs György IL406
Csütörtök 14:15 16:00 Mérnöki modellalkotás - az elmélettől a gyakorlatig BMEVITMMA03 G1 Gyakorlat Páratlan hét Vass Balázs IL106-b
Csütörtök 14:15 16:00 Mobil szolgáltatások tervezése és integrációja BMEVIHIMA02 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Szabó Sándor IE504
Csütörtök 14:15 16:00 Orvosi képdiagnosztika BMEVIMIMA04 G Gyakorlat Páros hét Hadházi Dániel IE224
Csütörtök 14:15 16:00 Szoftver- és rendszerellenőrzés BMEVIMIMA01 G1 Gyakorlat Páros hét Dr. Micskei Zoltán Imre, Dr. Majzik István IB413
Csütörtök 16:15 18:00 Projektmenedzsment BMEGT20M400 M10 Elmélet Minden hét Dr. Sebestyén Zoltán QBF13
Csütörtök 16:15 18:00 Szoftver- és rendszerellenőrzés BMEVIMIMA01 G2 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Micskei Zoltán Imre, Dr. Majzik István IB413
Csütörtök 16:15 18:00 Üzleti intelligencia BMEVIAUMA02 Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Dudás Ákos, Dr. Ekler Péter QBF09
Csütörtök 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_2 Elmélet Minden hét
Péntek 08:15 10:00 Információelmélet BMEVISZMA03 1 Elmélet Páros hét Dr. Ottucsák György QBF11
Péntek 08:15 10:00 Információelmélet BMEVISZMA03 1 Elmélet Páratlan hét Dr. Ottucsák György QBF11
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika informatikusoknak - Alkalmazott algebra és matematikai logika BMETE90MX57 V0 Elmélet Minden hét Dr. Ferenczi Miklós, Dr. Nagy Gábor Péter E1C
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika informatikusoknak - Sztochasztika BMETE90MX58 V0 Elmélet Minden hét Dr. Rónyai Lajos, Horváth Illés Antal IB144

2019.06.26