Órarend (2017/2018. 1. félév)

2.szem. Villamosmérnök szak

A hét napja _ Tól _ Ig Tárgynév Tárgykód Kurzuskód Kurzus típusa Hét típusa Oktatók Termek
Hétfő 08:15 10:00 Fotonikai eszközök BMEVIETMA06 3_M Elmélet Minden hét Dr. Jakab László Csaba  IB027
Hétfő 08:15 10:00 Kvantum-informatika és kommunikáció BMEVIHIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Bacsárdi László, Dr. Imre Sándor  IB139
Hétfő 08:15 10:00 Nanotudomány BMEVIETMA07 3 Elmélet Minden hét Dr. Bonyár Attila  V1102
Hétfő 08:15 10:00 Villamos szigetelések és kisülések BMEVIVEMA14 1718_1_ VIVEMA14_ elm Elmélet Minden hét Cselkó Richárd, Dr. Berta István, Dr. Göcsei Gábor Róbert, Dr. Tamus Zoltán Ádám  QBF13
Hétfő 10:15 12:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 A Elmélet Páros hét Dr. Pávó József  IE007
Hétfő 10:15 12:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 A Elmélet Páratlan hét Dr. Pávó József  IE007
Hétfő 12:15 14:00 Alkalmazásfejlesztés BMEVIAUMA09 EA Elmélet Minden hét Dr. Csorba Kristóf  QAF16
Hétfő 12:15 14:00 Funkciófejlesztési technológiák BMEVIIIMA08 E Elmélet Minden hét Dr. Kiss Bálint, Kovács Gábor  QBF13
Hétfő 12:15 14:00 Médiainformatikai rendszerek BMEVITMMA08 05 Elmélet Minden hét Dr. Magyar Gábor Béla, Dr. Mihajlik Péter, Dr. Szűcs Gábor, Fegyó Tibor  IE219
Hétfő 12:15 14:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése BMEVIEEMA02 01 Elmélet Minden hét Dr. Bognár György, Dr. Ress Sándor László, Dr. Szabó Péter Gábor  QB309
Hétfő 12:15 14:00 Nagyfrekvenciás elektronika BMEVIHVMA03 A Elmélet Minden hét Dr. Horváth Péter, Dudás Levente  V1103
Hétfő 12:15 14:00 Rendszertervezés és -integráció BMEVIMIMA11 E Elmélet Minden hét Dr. Majzik István, Scherer Balázs Attila  IE224
Hétfő 12:15 14:00 Védelmi rendszerek és méréstechnika BMEVIVEMA04 1718_1_ VIVEMA04_ elm Elmélet Minden hét Dr. Ladányi József, Dr. Varjú György  E305
Hétfő 14:15 18:00 Beágyazott rendszerek fejlesztése laboratórium BMEVIMIMA12 L1 Labor Minden hét Dr. Orosz György, Krébesz Tamás István, Scherer Balázs Attila, Szántó Péter, Dr. Pálfi Vilmos  IE321, IE225
Hétfő 14:15 18:00 Irányítástechnika és képfeldolgozás laboratórium 1 BMEVIIIMA11 L Labor Minden hét Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese
Hétfő 14:15 18:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése laboratórium BMEVIEEMA03 01 Labor Minden hét Jani Lázár, Dr. Bognár György, Dr. Szabó Péter Gábor, Takács Gábor
Hétfő 14:15 18:00 Rádióátviteli mérések laboratórium 1 BMEVIHVMA04 D Labor Minden hét Szűcs László
Hétfő 14:15 18:00 Rendszer- és alkalmazástechnika labor 1 BMEVIAUMA11 L1 Labor Minden hét Szabó Zoltán
Hétfő 14:15 16:00 Villamos járművek BMEVIVEMA08 1718_1_ VIVEMA08_ gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Balázs Gergely György, Dr. Számel László  V1404
Hétfő 16:15 18:00 Villamos járművek BMEVIVEMA08 1718_1_ VIVEMA08_ elm Elmélet Minden hét Dr. Balázs Gergely György, Dr. Számel László  V1404
Hétfő 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_4 Elmélet Minden hét
Kedd 08:15 10:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 A Elmélet Páratlan hét Dr. Pávó József  IE007
Kedd 08:15 10:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 B Gyakorlat Páros hét Dr. Bilicz Sándor  IE007
Kedd 10:15 12:00 Bio- és nanoszenzorika BMEVIETMA04 3 Elmélet Minden hét Dr. Bonyár Attila  V1109
Kedd 10:15 12:00 Elosztott energiatermelés BMEVIVEMA09 1718_1_ VIVEMA09_ elm Elmélet Minden hét Dr. Veszprémi Károly, Dr. Hunyár Mátyás, Dr. Vajda István  V1323
Kedd 10:15 12:00 Fénytávközlő rendszerek és alkalmazások BMEVIHVMA06 A Elmélet Minden hét Dr. Gerhátné Udvary Eszter  V1526
Kedd 10:15 12:00 Heterogén számítási rendszerek BMEVIMIMA15 E Elmélet Minden hét Szántó Péter  IE224
Kedd 10:15 12:00 Intelligens közlekedési rendszerek BMEVITMMA10 05 Elmélet Minden hét Dr. Simon Csaba, Dr. Vida Rolland, Máté Miklós  IL105
Kedd 10:15 12:00 Készüléktervezés BMEVIAUMA14 EA Elmélet Minden hét Dr. Varjasi István, Dr. Balogh Attila, Futó András  QBF08
Kedd 10:15 12:00 Navigáció és pályatervezés BMEVIIIMA13 E Elmélet Minden hét Dr. Harmati István, Dr. Kiss Bálint, Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese  IB410
Kedd 10:15 12:00 Számítógépes tervezés BMEVIVEMA12 1718_1_ VIVEMA12_ elm Elmélet Minden hét Dr. Kiss István, Dr. Iváncsy Tamás  V1404
Kedd 10:15 12:00 Videótechnika BMEVIHIMA13 E Elmélet Minden hét Firtha Gergely  IE221
Kedd 14:15 16:00 Elektronikus átalakítók irányítása BMEVIAUMA13 Gy Gyakorlat Páratlan hét Dr. Sütő Zoltán, Dr. Varjasi István, Kökényesi Tamás, Oláh István  QBF13
Kedd 14:15 16:00 Ember-gép interfész BMEVITMMA11 06 Gyakorlat Páros hét Dr. Tóth Bálint Pál, Dr. Zainkó Csaba  QBF13
Kedd 14:15 16:00 Hangtechnika BMEVIHIMA12 G Gyakorlat Páros hét Dr. Márki Ferenc  IB144
Kedd 14:15 16:00 Heterogén számítási rendszerek BMEVIMIMA15 G1 Gyakorlat Páratlan hét Szántó Péter  IE226
Kedd 14:15 16:00 Heterogén számítási rendszerek BMEVIMIMA15 G2 Gyakorlat Páros hét Szántó Péter  IE226
Kedd 14:15 16:00 Multiágensű rendszerek irányítása BMEVIIIMA14 G Gyakorlat Páros hét Dr. Harmati István  IB410
Kedd 14:15 16:00 Optikai hálózati architektúrák BMEVITMMA12 06 Gyakorlat Páros hét Dr. Cinkler Tibor, Dr. Maliosz Markosz, Dr. Mitcsenkov Attila Demeter, Dr. Szabó Áron Dénes  QBF11
Kedd 14:15 16:00 Videótechnika BMEVIHIMA13 G Gyakorlat Páratlan hét Firtha Gergely  IB144
Kedd 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_4 Elmélet Minden hét
Szerda 08:15 10:00 Hálózati multimédia rendszerek és szolgáltatások BMEVIHIMA09 E Elmélet Minden hét Dr. Huszák Árpád, Dr. Szabó Csaba Attila  IE221
Szerda 08:15 10:00 Navigációs és helyalapú szolgáltatások és alkalmazások BMEVITMMA07 07 Elmélet Minden hét Hollósi Gergely László, Lukovszki Csaba, Moldován István, Plósz Sándor  IB146
Szerda 08:15 10:00 Robotirányítás rendszertechnikája BMEVIAUMA10 EA Elmélet Minden hét Dr. Tevesz Gábor, Bézi István, Oláh István  QBF13
Szerda 08:15 10:00 Technológiai folyamatmodellezés BMEVIETMA01 3_E Elmélet Minden hét Dr. Illés Balázs György  V1102
Szerda 08:15 10:00 Villamosenergia-piac BMEVIVEMA05 1718_1_ VIVEMA05_ elm Elmélet Minden hét Dr. Divényi Dániel Péter, Sőrés Péter Márk  V1404
Szerda 10:15 12:00 Áramköri környezet kialakítása BMEVIEEMA06 01 Elmélet Minden hét Dr. Bognár György, Dr. Farkas Ferenc, Dr. Szabó Péter Gábor  QB309
Szerda 10:15 12:00 Elektronikus átalakítók irányítása BMEVIAUMA13 EA Elmélet Minden hét Dr. Sütő Zoltán, Dr. Varjasi István, Kökényesi Tamás, Oláh István  QBF11
Szerda 10:15 12:00 Elosztott energiatermelés BMEVIVEMA09 1718_1_ VIVEMA09_ gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Veszprémi Károly, Dr. Hunyár Mátyás, Dr. Vajda István  V1404
Szerda 10:15 12:00 Ember-gép interfész BMEVITMMA11 05 Elmélet Minden hét Dr. Tóth Bálint Pál, Dr. Zainkó Csaba  IB145
Szerda 10:15 12:00 Hangtechnika BMEVIHIMA12 E Elmélet Minden hét Dr. Márki Ferenc  IE221
Szerda 10:15 12:00 Kritikus beágyazott rendszerek BMEVIMIMA16 E Elmélet Minden hét Dr. Bartha Tamás, Dr. Horváth Ákos  IL405
Szerda 10:15 12:00 Mikrorendszerek tervezése BMEVIMIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Fehér Béla, Raikovich Tamás, Wacha Gábor József  IE224
Szerda 10:15 12:00 Multiágensű rendszerek irányítása BMEVIIIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Harmati István  IB410
Szerda 10:15 12:00 Optikai hálózati architektúrák BMEVITMMA12 05 Elmélet Minden hét Dr. Cinkler Tibor, Dr. Maliosz Markosz, Dr. Mitcsenkov Attila Demeter, Dr. Szabó Áron Dénes  IB146
Szerda 10:15 12:00 Szenzorok alkalmazásokban BMEVIETMA03 3 Elmélet Minden hét Dr. Géczy Attila  V1103
Szerda 10:15 12:00 Világítástechnika BMEVIVEMA11 1718_1_ VIVEMA11_ elm Elmélet Minden hét Dr. Némethné Vidovszky Ágnes  E406
Szerda 14:15 16:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Analízis BMETE90MX53 A0 Elmélet Minden hét Weiner Mihály  QBF12
Szerda 14:15 16:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 v0 Elmélet Minden hét  E1C
Szerda 16:15 18:00 Fotonikai eszközök BMEVIETMA06 3_M Elmélet Minden hét Dr. Jakab László Csaba  IB027
Szerda 16:15 18:00 Kvantum-informatika és kommunikáció BMEVIHIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Bacsárdi László, Dr. Imre Sándor  IB139
Szerda 16:15 18:00 Nanotudomány BMEVIETMA07 3 Elmélet Minden hét Dr. Bonyár Attila  V1102
Szerda 16:15 18:00 Villamos szigetelések és kisülések BMEVIVEMA14 1718_1_ VIVEMA14_ elm Elmélet Minden hét Cselkó Richárd, Dr. Berta István, Dr. Göcsei Gábor Róbert, Dr. Tamus Zoltán Ádám  QBF13
Csütörtök 08:15 10:00 Nemlineáris és robusztus irányítások BMEVIIIMA10 E Elmélet Minden hét Dr. Kiss Bálint, Dr. Lantos Béla  QBF13
Csütörtök 08:15 12:00 Rendszer- és alkalmazástechnika labor 1 BMEVIAUMA11 L3 Labor Minden hét Szabó Zoltán
Csütörtök 08:15 10:00 Termohidraulika és reaktorbiztonság BMETE80MV01 T0 Elmélet Minden hét  R215
Csütörtök 08:15 12:00 Villamosenergia-rendszerek laboratórium 1 BMEVIVEMA06 1718_1_ VIVEMA06_ lab1 Labor Minden hét Dr. Kiss Péter, Becker Péter, Dr. Divényi Dániel Péter
Csütörtök 10:15 12:00 Hálózati multimédia rendszerek és szolgáltatások BMEVIHIMA09 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Huszák Árpád, Dr. Szabó Csaba Attila  IE221
Csütörtök 10:15 12:00 Információfeldolgozás BMEVIMIMA10 E Elmélet Minden hét Dr. Pataki Béla, Dr. Dabóczi Tamás  IE320
Csütörtök 10:15 12:00 Médiainformatikai rendszerek BMEVITMMA08 06 Gyakorlat Páros hét Dr. Magyar Gábor Béla, Dr. Mihajlik Péter, Dr. Szűcs Gábor, Fegyó Tibor  IE219
Csütörtök 10:15 12:00 Termohidraulika és reaktorbiztonság BMETE80MV01 T1 Gyakorlat Minden hét  R215
Csütörtök 14:15 18:00 Beágyazott rendszerek fejlesztése laboratórium BMEVIMIMA12 L2 Labor Minden hét Dr. Orosz György, Krébesz Tamás István, Scherer Balázs Attila, Szántó Péter, Dr. Pálfi Vilmos  IE321, IE225
Csütörtök 14:15 18:00 Irányítástechnika és képfeldolgozás laboratórium 1 BMEVIIIMA11 L Labor Minden hét Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese
Csütörtök 14:15 18:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése laboratórium BMEVIEEMA03 01 Labor Minden hét Jani Lázár, Dr. Bognár György, Dr. Szabó Péter Gábor, Takács Gábor
Csütörtök 14:15 18:00 Multimédia rendszerek és szolgáltatások laboratórium 1 BMEVIHIMA10 L Labor Minden hét Dr. Bitó János, Dr. Do Van Tien, Dr. Huszák Árpád, Mócsai Tamás
Csütörtök 14:15 18:00 Rádióátviteli mérések laboratórium 1 BMEVIHVMA04 D Labor Minden hét Szűcs László
Csütörtök 14:15 18:00 Rendszer- és alkalmazástechnika labor 1 BMEVIAUMA11 L2 Labor Minden hét Szabó Zoltán
Csütörtök 14:15 18:00 Villamosenergia-rendszerek laboratórium 1 BMEVIVEMA06 1718_1_ VIVEMA06_ lab2 Labor Minden hét Dr. Kiss Péter, Becker Péter, Dr. Divényi Dániel Péter
Csütörtök 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_4 Elmélet Minden hét
Péntek 08:15 10:00 Alkalmazásfejlesztés BMEVIAUMA09 GY Gyakorlat Páros hét Dr. Csorba Kristóf
Péntek 08:15 10:00 Funkciófejlesztési technológiák BMEVIIIMA08 G Gyakorlat Páros hét Dr. Kiss Bálint, Kovács Gábor  QBF13
Péntek 08:15 10:00 Információfeldolgozás BMEVIMIMA10 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Pataki Béla, Dr. Dabóczi Tamás  IE320
Péntek 08:15 10:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése BMEVIEEMA02 02 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Bognár György, Dr. Ress Sándor László, Dr. Szabó Péter Gábor  QB309
Péntek 08:15 10:00 Nagyfrekvenciás elektronika BMEVIHVMA03 B Gyakorlat Páros hét Dr. Horváth Péter, Dudás Levente  V1526
Péntek 08:15 10:00 Navigációs és helyalapú szolgáltatások és alkalmazások BMEVITMMA07 08 Gyakorlat Páratlan hét Hollósi Gergely László, Lukovszki Csaba, Moldován István, Plósz Sándor  IE219
Péntek 08:15 10:00 Nemlineáris és robusztus irányítások BMEVIIIMA10 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Kiss Bálint  IL406
Péntek 08:15 10:00 Rendszertervezés és -integráció BMEVIMIMA11 G Gyakorlat Páros hét Dr. Majzik István, Scherer Balázs Attila  IE224
Péntek 08:15 10:00 Robotirányítás rendszertechnikája BMEVIAUMA10 GY Gyakorlat Páratlan hét Dr. Tevesz Gábor, Bézi István, Oláh István  QBF13
Péntek 08:15 10:00 Technológiai folyamatmodellezés BMEVIETMA01 3_Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Illés Balázs György  V1103
Péntek 08:15 10:00 Védelmi rendszerek és méréstechnika BMEVIVEMA04 1718_1_ VIVEMA04_ gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Ladányi József, Dr. Varjú György  V1404
Péntek 08:15 10:00 Villamosenergia-piac BMEVIVEMA05 1718_1_ VIVEMA05_ gyak Gyakorlat Páratlan hét Dr. Divényi Dániel Péter, Sőrés Péter Márk  V1404
Péntek 10:15 12:00 Bio- és nanoszenzorika BMEVIETMA04 3_Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Bonyár Attila  E402
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Analízis BMETE90MX53 A1 Gyakorlat Páratlan hét Weiner Mihály  QBF13
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V3 Gyakorlat Páros hét  QBF11
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V6 Gyakorlat Páratlan hét  QBF11
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V2 Gyakorlat Páros hét  IB145
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V1 Gyakorlat Páros hét  IB147
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V4 Gyakorlat Páratlan hét  IB147
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V5 Gyakorlat Páratlan hét  IB145
Péntek 10:15 12:00 Fénytávközlő rendszerek és alkalmazások BMEVIHVMA06 B Gyakorlat Páros hét Dr. Gerhátné Udvary Eszter  V1526
Péntek 10:15 12:00 Intelligens közlekedési rendszerek BMEVITMMA10 06 Gyakorlat Páros hét Dr. Simon Csaba, Dr. Vida Rolland, Máté Miklós  QBF10
Péntek 10:15 12:00 Készüléktervezés BMEVIAUMA14 Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Balogh Attila, Dr. Varjasi István, Futó András  QBF13
Péntek 10:15 12:00 Kritikus beágyazott rendszerek BMEVIMIMA16 G Gyakorlat Páros hét Dr. Bartha Tamás, Dr. Horváth Ákos  IE320
Péntek 10:15 12:00 Navigáció és pályatervezés BMEVIIIMA13 G Gyakorlat Páros hét Dr. Harmati István, Dr. Kiss Bálint, Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese  IB410
Péntek 14:15 16:00 Mikrorendszerek tervezése BMEVIMIMA14 G1 Gyakorlat Páratlan hét Raikovich Tamás, Dr. Fehér Béla, Wacha Gábor József  IE226
Péntek 14:15 16:00 Mikrorendszerek tervezése BMEVIMIMA14 G2 Gyakorlat Páros hét Wacha Gábor József, Dr. Fehér Béla, Raikovich Tamás  IE226
Péntek 14:15 16:00 Számítógépes tervezés BMEVIVEMA12 1718_1_ VIVEMA12_ gyak Gyakorlat Páratlan hét Dr. Kiss István, Dr. Iváncsy Tamás  V1404
Péntek 14:15 16:00 Szenzorok alkalmazásokban BMEVIETMA03 3_Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Géczy Attila  E301
Péntek 14:15 16:00 Világítástechnika BMEVIVEMA11 1718_1_ VIVEMA11_ gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Némethné Vidovszky Ágnes  V1404

2017.07.13