Nyilvános doktori szigorlatok

2017

Orbán Gergely Gyula (informatika szak) december 4-én 8 h-kor szigorlatozik az I.E. 412-ben.

Németh Márton (villamosmérnöki szak) november 27-én 14.15 h-kor szigorlatozik a Q. ép. 331-ben.

Szöllősi Alexandra (informatika szak) november 24-én 16 h-kor szigorlatozik az I.B. 210-ben.

Megyesi Péter (informatikai szak) szeptember 20-án 14 h-kor vizsgázik az I.B. 210. teremben.

Orosz Tamás (villamosmérnöki szak) szeptember 29-én 14 h-kor szigorlatozik a V.1. épület 314/A. teremben. 

Szabó Dávid (informatikai szak) június 27-én 13 h-kor szigorlatozik az I.B. 210-ben.

Sipos Márton Ákos (informatikai szak) június 26-án 10.30 h-kor szigorlatozik a Q.B. 233-ban.

Nguyen Thai Hoc (informatikai szak) június 14-én 14 h-kor szigorlatozik az I. B. 145-ben.

Börcs Attila (informatikai szak) június 8-án 16 h-kor szigorlatozik az I.E. 214-ben.

Szatmári Zoltán (informatikai szak) május 25-én 11 h-kor szigorlatozik az I.L. ép. 405-ben.

Virosztek Tamás (villamosmérnöki szak) április 25-én 10 h-kor szigorlatozik az I.E. 224-ben.

Takács Gábor (villamosmérnöki szak) április 20-án 10 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329-ben.

Kőkuti András (informatikai szak) április 12-én 14 h-kor szigorlatozik az I.E. ép. 221-ben.

Wiandt Bernát (informatika szak) április 10-én 14 h-kor szigorlatozik az I.E. ép. 221--ben. 

Darvas Dániel (informatika szak) április 3-án 9 h-kor szigorlatozik az I.L. ép. 405-ben.

Suba Gergely (informatika szak) március 31-én 10.30 h-kor szigorlatozik az I.B. 312/C-ben. 

Rácz György (villamosmérnöki szak) február 8-án 9 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 312/C-ben.

Hosszu Éva (informatikai szak) január 31-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 210.-ben.

Fehér Péter (informatikai szak) január 24-én 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205-ben.

Renczes Balázs (villamosmérnöki szak) január 20-án 10 h-kor szigorlatozik az I.E. ép. 224-ben.

2016

Marosi Attila Csaba (informatikai szak) december 21-én 9.30 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205-ben.

Dunaev Dmitriy (informatikai szak) november 10-én 13 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 205-ben.

Bolgár Bence Márton (informatika szak) október 26-án 8 h-kor szigorlatozik az I.E. ép. 412-ben. 

Ujhelyi Zoltán (informatika szak) szeptember 12-én 10 h-kor szigorlatozik az I.L. 405-ben. 

Lukács Loránd (villamosmérnöki szak) július 21-én 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 205-ben.

Göcsi Gábor Róbert (villamosmérnöki szak) június 30-án 13 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 314-ben. 

Kalvach Arnold Alfréd (villamosmérnöki szak) június 22-én szigorlatozik a V.1. ép. 502-ben.

Jakó Zoltán (villamosmérnöki szak) június 20-án 10 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 526-ban.

Cseh Tamás (villamosmérnöki szak) június 15-én 10 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 218-ban. 

Dudás Levente (villamos szak) 2016. május 26-án 16 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 218-ban.

Hidasi Balázs (informatika szak) május 26-án 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 210-ben.

Neumann Péter Lajos (villamosmérnöki szak) május 9-én 13.30 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 329. teremben.

Györke Péter (villamosmérnöki szak) 2016. március 24-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 321-ben. 

Móczár Zoltán András (informatika szak) 2016. február 12-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 210-ben. 

Horváth Péter (villamosmérnöki szak) 2016. január 28-án 11 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329-ben. 

2015

Szegletes Luca (informatika szak) 2015. november 12-én 14.30 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Mészáros Tamás Csaba (informatika szak) 2015. november 12-én 14 h-kor szigorlatozik az I.E. 412. teremben.

Farkas Csaba (villamosmérnöki szak) 2015. november 10-én 11 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 314. teremben.

Hullám Gábor István (informatika szak) 2015. október 15-én 10.30 h-kor szigorlatozik az I.E. 412. teremben.

Max György (villamosmérnöki szak) 2015. október 15-én 8.15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 206. teremben. 

Fülöp Péter (informatikai szak) 2015. október 8-án 9 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben. 

Villányi Balázs János (informatika szak) 2015. szeptember 16-án 14 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 102-ben.

Sipos István Róbert (informatikai szak) 2015. szeptember 15-én 14 h-kor lesz az I.B. 110. teremben.

Lukács Loránd (villamosmérnöki szak) 2015. július 9-én 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 206. teremben.

Farhad Kia (informatika szak) 2015. június 23-án 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Kárpáti Tamás (villamosmérnöki szak) 2015. június 19-én 12 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 9. teremben.

Plesz Balázs (villamosmérnöki szak) 2015. június 8-án 15 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. fsz. 10-ben.

Vass-Várnai András (villamosmérnöki szak) 2015. május 29-én 10 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. fsz. 10-ben.

Vízer Dániel (villamosmérnöki szak) 2015. május 27-én 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 206. teremben.

Pálfi Vilmos (villamosmérnöki szak) 2015. május 20-án 10 h-kor szigorlatozik az I.E. ép. 412. teremben.

Pék Gábor (informatika szak) 2015. április 9-én 10 h-kor szigorlatozik az I.E. 217. teremben.

Gulyás Gábor György (informatika szak) 2015. április 2-án 13 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Földváry-Bándy Enikő (villamosmérnöki szak) 2015. március 3-án 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329. teremben.

Rucz Péter (villamosmérnöki szak) 2015. február 24-én 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Ender Ferenc (villamosmérnöki szak) 2015. február 23-án 16 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 329. teremben. 

Pernek Ákos (informatika szak) 2015. január 22-én 15 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 310. teremben.

Mitcsenkov Attila (informatika szak) 2015. január 13-án 14 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

2014

Simon Balázs (informatika szak) 2014. december 15-én 14 h-kor szigorlatozik az I.E. 214. teremben. 

Faigl Zoltán (villamosmérnöki szak) 2014. november 24-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 110. teremben.

Csikor Levente (informatika szak) 2014. november 13-án 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Dülk Ivor (villamosmérnöki szak) 2014. november 11-én 9 h-kor szigorlatozik az I.E. 412. teremben.

Hegedüs Ábel (informatika szak) 2014. október 20-án 14.30 h-kor szigorlatozik az I.L. ép. 405. teremben. 

Kápolnai Richárd Péter (informatika szak) 2014. október 6-án 14 h-kor szigorlatozik az I.B. 310. teremben.

Öllös Gergely (informatika szak) 2014. szeptember 24-én 13 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 210. teremben.

Blázovics László (informatika szak) 2014. szeptember 11-én 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Csernai Márton László (informatika szak) 2014. szeptember 5-én 15 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Bokor László (informatika szak) 2014. június 24-én szigorlatozik az I.L. 108. teremben.

Szabó Áron Dénes (villamosmérnöki szak) 2014. június 3-án 13 h-kor szigorlatozik az I.L. 106. B. teremben.

Steiner Henriette (villamosmérnöki szak) 2014. május 29-én 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 325. teremben.

Drexler Dániel András (villamosmérnöki szak) 2014. május 23-án 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 206. teremben. 

Dóbé Péter (informatika szak) 2014. április 30-án 14 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 410. teremben.

Lászka Áron Bence (informatika szak) 2014. április 30-án 12 h-kor szigorlatozik az I.L. ép. 108. teremben. 

Vajk Tamás (informatika szak) 2014. április 18-án 10 h-kor szigorlatozik a Q.B. 203. teremben.

Fogarasi Norbert (informatika szak) 2014. március 14-én 14 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Blázovics László (informatika szak) 2014. február 14-én 10.30 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Németh Gábor Árpád (informatika szak) 2014. január 27-én 15 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 210. teremben.

2013

Vámos Péter (villamosmérnöki szak) 2013. december 10-én 10 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 218. teremben.

Hatibovic Alen (villamosmérnöki szak) 2013. december 9-én 11 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 406. teremben.

Németh Bálint (villamosmérnöki szak) 2013. november 28-án 14.15 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 303. teremben.

Szalai Albin (villamosmérnöki szak) 2013. november 4-én 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. ép. 329. teremben.

Ta Vinh Thong (informatika szak) 2013. október 25-én 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Szőke Ákos (informatika szak) 2013. október 17-én 10 h-kor szigorlatozik az. I.L. 405. teremben.

Szlávecz Ákos József (informatika szak) 2013. október 14-én 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 410. teremben.

Bonyár Attila (villamosmérnöki szak) 2013. október 3-án 10.15 h-kor szigorlatozik az MT. ép. 057. teremben.

Géczy Attila (villamosmérnöki szak) 2013. október 3-án 10.15 h-kor szigorlatozik az MT. ép. 057. teremben.

Hurtony Tamás József (villamosmérnöki szak) 2013. október 3-án 10.15 h-kor szigorlatozik az MT. ép. 057. teremben.

Csapó Tamás Gábor (informatika szak) 2013. szeptember 6-án 11 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 210. teremben.

Dudás Ákos (informatika szak) 2013. június 26-án 9 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Hunyadi Levente (informatika szak) 2013. június 17-én 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Sztahó Dávid (informatika szak) 2013. június 12-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 210. teremben.

Drótos Márton (informatika szak) 2013. május 31-én 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 134. teremben.

Bányai Mihály (informatika szak) 2013. május 16-án 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 019. teremben.

Neu Gergely (informatika szak) 2013. május 15-én 14 h-kor szigorlatozik az I.E. 217. teremben.

Schiffer Ádám (villamosmérnöki szak) 2013. május 6-án 12.30 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 218. teremben.

Bergmann Gábor (informatika szak) 2013. április 16-án 10 h-kor szigorlatozik az I.E. 214. teremben.

Tóth Bálint Pál (villamosmérnöki szak) 2013. április 11-én 15 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Pályi Pál László (informatika szak) 2013. április 8-án 13 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Csapó Ádám Balázs (informatika szak) 2013. március 25-én 16.30 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Ary Bálint Dávid (informatika szak) 2013. március 19-én 16 h-kor szigorlatozik az I.B. ép. 110. teremben.

Kollár Zsolt (villamosmérnöki szak) 2013. március 18-án 15 h-kor szigorlatozik az I.B. 129. teremben.

Juhász László (villamosmérnöki szak) 2013. március 13-án 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329. teremben.

Divényi Dániel Péter (villamosmérnöki szak) 2013. március 11-én 15 h-kor szigorlatozik a V1. ép. 406. teremben.

Pilászy György (villamosmérnöki szak) 2013. február 27-én 10 h-kor szigorlatozik a Q.B. 325. teremben.

Sári Zoltán (villamosmérnöki szak) 2013. február 18-án 12 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 218. teremben.

Gyöngyösi László (informatika szak) 2013. február 1-én 9 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Timár András (villamosmérnöki szak) 2013. január 31-én 10 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329. teremben.

Balázs Krisztián (informatika szak) 2013. január 29-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Micskei Zoltán Imre (informatika szak) 2013. január 28-án 10 h-kor szigorlatozik az I.E. 412. teremben.

Tóth Balázs György (informatika szak) 2013. január 22-én 13 h-kor szigorlatozik az I.B. 310. teremben.

Horváth Ákos (informatika szak) 2013. január 14-én szigorlatozik az I.L. 405. teremben.

Kővári Bence András (informatika szak) 2013. január 10-én 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

2012

Magdics Milán (informatika szak) 2012. december 14-én 14.30 h-kor szigorlatozik az I.B. 310. teremben.

Kollár Ernő (villamosmérnöki szak) 2012. november 21-én 10.15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 331. teremben.

Kálmán Viktor (villamosmérnöki szak) 2012. november 20-án 10 h-kor szigorlatozik a Q. B. 325. teremben.  

Hartmann Bálint (villamosmérnöki szak) 2012. november 15-én 9 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. 432. teremben.

Orosz György (villamosmérnöki szak) 2012. november 15-én 9 h-kor szigorlatozik az I.E. 412. teremben.

Varró-Gyapay Szilvia (informatika szak) 2012. október 19-én 14.15 h-kor szigorlatozik az I.E. 412. teremben.

Takács Tibor (informatika szak) 2012. október 18-án 16.30 h-kor szigorlatozik az I.B. 410. teremben.

Mráz János Albert (villamosmérnöki szak) 2012. október 18-án 13.15 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. 630. teremben.

Do Hoai Nam (informatika szak) 2012. október 11-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

Zombori Zsolt (informatika szak) 2012. október 09-én 11 h-kor szigorlatozik az I.E. 217. teremben.

Fazekas Péter (villamosmérnöki szak) 2012. október 1-én 9 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Medgyes Bálint Károly (villamosmérnöki szak) 2012. szeptember 19-én 10.15 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. 256. teremben.

Bartal Péter Árpád György (villamosmérnöki szak) 2012. szeptember 14-én 11 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. 429. teremben.

Asztalos Márk (informatika szak) 2012. szeptember 5-én 14.45 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Jursonovics Tamas (villamosmernoki szak) 2012. szeptember 3-an 14:00-kor szigorlatozik az IB110. teremben.

Holczer Tamás (informatika szak) 2012. július 19-én 14 h-kor szigorlatozik az I.E. 215. teremben.

Pohl László (villamosmérnöki szak) 2012. július 11-én 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329. teremben.

Reider Norbert (informatika szak) 2012. június 5-én 11:30 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Soproni Péter Balázs (informatika szak) 2012. május 3-án 10 h-kor szigorlatozik az I.E. 214. teremben.

Mráz János Albert (villamosmérnöki szak) 2012. április 18-án 14:30 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. 627. teremben.

Fekete Zoltán (villamosmérnöki szak) 2012. április 16-án 14 h-kor szigorlatozik a Q.B. 329. teremben.

Kelényi Imre (informatika szak) 2012. február 1-én 10 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Király Csaba (informatika szak) 2012. január 30-án 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 110. teremben.

2011

Decsi Tamás (villamosmérnöki szak) 2011. december 9-én 12.30 h-kor szigorlatozik a V.1. ép. 104/A. teremben.

Erős Levente (informatika szak) 2011. november 29-én 10 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Domonkos Balázs (informatika szak) 2011. november 25-én 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 325. teremben.

Janóczki Mihály (villamosmérnöki szak) 2011. november 7-én 10 h-kor szigorlatozik a Q.B. 325. teremben.

Regula Gergely (villamosmérnöki szak) 2011. november 4-én 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Pálfia Miklós (informatika szak) 2011. október 27-én 9 h-kor szigorlatozik az I.E. 214. teremben.

Korn András (informatika szak) 2011 október 19-én 11 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Czirkos Zoltán (villamosmérnöki szak) 2011. október 6-án 13 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. 228. teremben.

Horváth Eszter Edit (villamosmérnöki szak) 2011. szeptember 23-án 15:45 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. II.em. 256. teremben.

Horváth Barbara (villamosmérnöki szak) 2011. szeptember 23-án 14:45 h-kor szigorlatozik a V.2. ép. II.em. 256. teremben.

Kis László (villamosmérnöki szak) 2011. szeptember 28-án 15 h-kor szigorlatozik a Q.B. 205. teremben.

Babarczi Péter (informatika szak) 2011. szeptember 26-án 16 h-kor szigorlatozik az I.B. 210. teremben.

Benkő Borbála Katalin (informatika szak) 2011. június 20-án 13.30 h-kor szigorlatozik az I.B.110. teremben.

Simon Csaba (informatika szak) 2011. június 17-én 11 h-kor szigorlatozik az I.B.160. teremben.

Dr. Muka László (informatika szak) 2011. május 17-én 15 h-kor szigorlatozik az IE.412. teremben.

Farkas János (villamosmérnöki szak) 2011. április 26-án 9 h-kor szigorlatozik az I.B.110. teremben.

Szigeti János (informatika szak) 2011. április 5-én 16 h-kor szigorlatozik az I.E.412. teremben.

Dóra László (informatika szak) 2011. március 30-án 10 h-kor szigorlatozik az I.E.460. teremben.

Janóczki Mihály (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2011. március 9-én 14:30-kor lesz a Q.B.325. teremben.

Ráth István (informatika szak) 2011. március 8-án 16 h-kor szigorlatozik az IE.412. teremben.

Mészáros Tamás (informatika szak) 2011. január 20-án 10 h-kor szigorlatozik a Q.B.205. teremben.

Raisz Dávid (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2011. január 18-án 10 h-kor lesz a V.1. ép. 2.em. 219. teremben.

Czirkos Zoltán (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2011. január 13-án 9 h-kor lesz a Q.B.329. teremben.

Fodor Péter (informatika szak) 2011. január 10-én 10.30 h-kor szigorlatozik az I.B.160. teremben.

2010

Fodor Péter (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. december 20-án 10 h-kor lesz az I.B.210. teremben.

Schmidt Gábor (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. december 14-én 10:15 h-kor lesz a V.1. ép. 104/A. szobában.

Gyarmati László (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. november 29-én 10 h-kor lesz az I.B. 110.-ben.

Szabó Péter (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. november 16-án 14 h-kor lesz az Q.B329. teremben.

Varga Pál (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. november 12-én 10:15 h-kor lesz az I. B. 210. teremben.

Zainkó Csaba (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. november 9-én 16 h-kor lesz az I.B.110. teremben.

Vokony István  (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. november 9-én 14:30 h-kor lesz a V.1. ép. 104. teremben.

Toka László (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010.  november 9-én 14 h-kor lesz az I.B.144. teremben.

Ekler Péter (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. november 4-én 10 h-kor lesz a Q.B.203 teremben.

Balázs Gergely György (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. október 26-án 10 h-kor lesz az I.B.134. teremben.

Lassó András (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. szeptember 24-én 15 h-kor lesz a V.1.ép. 103. teremben.

Novák Balázs (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. szeptember 24-én 10 h-kor lesz a V.1. ép. 104/A. szobában.

Enyedi Gábor (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. szeptember 2-án 14 h-kor lesz az I.B. 133/A. szobában.

Márki Ferenc (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. július 1-én 14 h-kor lesz a V.1.ép. 103. teremben.

Bacsárdi László (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. június 22-én 10 h-kor lesz a V.2.ép. 101. teremben.

Marosits Tamás (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. június 17-én 10 h-kor lesz az I.ép. I.E.355. teremben.

Kovács Ákos (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. június 8-án 13 h-kor lesz az I.B. 1.em. 133/A teremben.

Saffer Zsolt (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. június 4-én 10 h-kor lesz az I.B. 110. teremben.

Szabó Géza (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. június 4-én 8 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Mihajlik Péter (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. június 1-én 14 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Biczók Gergely (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. május 27-én 18 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Sonkoly Balázs (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. május 27-én 17 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Györe Attila (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. május 27-én 10:30 h-kor lesz a V.1. ép. 3.em. 312. teremben.

Kohári Zalán (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. május 27-én 9 h-kor lesz a V.1. ép. 312. teremben.

Kósa János (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. április 14-én 15 h-kor lesz a V. 1. ép. 104/A. szobában.

Molnár László Milán (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. március 26-án 10 h-kor lesz az I.B.134-es teremben.

Bretz Károly János (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. március 25-én 10 h-kor lesz a I.B134. teremben.

Berényi Richárd (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. március 22-én lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Schlotter Ildikó (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. február 5-én 10 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Balogh Attila (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. február 3-án 14 h-kor lesz a V.1.ép. 104/A teremben.

Szabó Sándor (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. január 26-án 9 h-kor lesz a V.1.ép. 103. teremben.

Zsigmond Szilárd (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. január 22-én 10 h- kor lesz a V.1-ép. 103. teremben.

Terék Zsolt (informatika szak) szigorlati vizsgája 2010. január 21-én 13.30 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Tamus Zoltán Ádám (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. január 18-án  14 h-kor  lesz a V.1. ép. 100. teremben.

Németh Bálint (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. január 18-án  15 h-kor  lesz a V.1. ép. 100. teremben.

Iváncsy Tamás (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. január 18-án  16 h-kor  lesz a V.1. ép. 100. teremben.

Vámos Péter (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2010. január 11-én 14:30 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Pilászy István (informatika szak)  szigorlati vizsgája 2010. január 7-én 10 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

 

2009

Krammer Olivér (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. december 7-én 12:30 h-kor lesz az I.B. 134.-es teremben.

Gulyás Attila (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. december 7-én 10:15 h-kor a lesz a V.1. ép. 104/A. teremben.

Haidegger Tamás (villamosmérnöki szak)  szigorlati vizsgája 2009. december 3-án 11 h-kor lesz az I.ép. IL. 305. teremben.

Kovács Gábor (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. november 27-én 11 h-kor lesz az I.B. 134-es teremben.

Sinkovics Bálint  (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. november 27-én 13 h-kor lesz az I.ép. I.B. 134-es teremben.

Fakhredin Arousi (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. november 24-én 14 h-kor lesz az I.B. 134. teremben.

Bodrog Levente (informatika szak)  szigorlati vizsgája 2009. november 20-án péntek de. 10 h-kor lesz az I.B. 134. teremben.

Kovács László (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. november 3-án de. 10 h-kor lesz az I. ép. I.B. 134. teremben.

Csurgai-Horváth László (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. október 2-án 13 h-kor lesz a V.1. 103. teremben.

Illés Balázs (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. október 2-án 15 órakor lesz az I.B. 134. teremben.

Héder Balázs (villamosmérnöki szak) szigorlati vizsgája 2009. szeptember 28-án 14 órakor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Bőhm Tamás (informatika szak)  szigorlati vizsgája 2009. szeptember 10-én 16 órakor lesz az I.B.210. teremben.

Balogh András (informatika szak)  szigorlati vizsgája  2009. július 29-én 8 h-kor lesz az I.E. 412. teremben.

Hegyi Péter (informatika szak) szigorlati vizsgája 2009. szeptember 9-én 9 h-kor lesz a V.1. 103. teremben.

Kovács Tibor (informatika szak)  szigorlati vizsgája 2009. június 12-én 9 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.

Aczél Kristóf (informatika szak)  szigorlati vizsgája 2009. június 5-én 10 h-kor lesz az I. ép. I. B. 160. teremben.

Ács Gergely (informatika szak)  szigorlati vizsgája 2009. május 7-én 11 h-kor lesz a V.2. 716. teremben.

Huszák Árpád (villamosmérnöki szak) szigorlata 2009. május 18-án 11 h- kor lesz a V.1.103. teremben.

Prohászka Zoltán (informatika szak) szigorlati vizsgája 2009. ápr. 30-án 11 h-kor lesz az I.ép. L. 305. teremben.

Schaffer Péter szigorlati vizsgája 2009. március 24-én 10 h-kor lesz az I.ép. I.B. 110. teremben.

Nagy Elemér Károly (informatika szak) szigorlati vizsgája 2009. február 20-án 14 h-kor lesz az I.ép. I.B. 310. teremben.

Gerhátné Udvary Eszter szigorlati vizsgája 2009. február 6-án 10 h-kor lesz a V.1. ép. 103. teremben.