Órarend (2019/2020. 1. félév)

2.évf. Villamosmérnök szak (1-VI-MSC)

A hét napja -tól -ig Tárgynév Tárgykód Kurzuskód Kurzus típusa Hét típusa Oktatók Termek
Hétfő 12:15 14:00 Alkalmazásfejlesztés BMEVIAUMA09 EA Elmélet Minden hét Dr. Blázovics László, Dr. Csorba Kristóf QBF13
Hétfő 08:15 10:00 Fotonikai eszközök BMEVIETMA06 5_M Elmélet Minden hét Dr. Hurtony Tamás József, Dr. Jakab László Csaba QBF09
Hétfő 08:15 10:00 Kvantum-informatika és kommunikáció BMEVIHIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Bacsárdi László, Dr. Imre Sándor QBF10
Hétfő 08:15 10:00 Nanotudomány BMEVIETMA07 5 Elmélet Minden hét Dr. Bonyár Attila, Dr. Sántha Hunor, Reichardt András László V1102
Hétfő 08:15 10:00 Villamos szigetelések és kisülések BMEVIVEMA14 1920_1_ VIVEMA14 _elm Elmélet Minden hét Cselkó Richárd, Dr. Berta István, Dr. Göcsei Gábor Róbert, Dr. Tamus Zoltán Ádám QBF13
Hétfő 10:15 12:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 A Elmélet Páros hét Dr. Pávó József IB025
Hétfő 10:15 12:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 A Elmélet Páratlan hét Dr. Pávó József IB025
Hétfő 12:15 14:00 Funkciófejlesztési technológiák BMEVIIIMA08 E Elmélet Minden hét Dr. Kiss Bálint, Kovács Gábor IE220
Hétfő 12:15 14:00 Médiainformatikai rendszerek BMEVITMMA08 E1 Elmélet Minden hét Dr. Mihajlik Péter, Dr. Magyar Gábor Béla, Dr. Szűcs Gábor IE219
Hétfő 12:15 14:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése BMEVIEEMA02 01 Elmélet Minden hét Dr. Bognár György, Dr. Szabó Péter Gábor QB309
Hétfő 12:15 14:00 Rendszertervezés és -integráció BMEVIMIMA11 E Elmélet Minden hét Dr. Majzik István, Scherer Balázs Attila IE224
Hétfő 14:15 18:00 Irányítástechnika és képfeldolgozás laboratórium 1 BMEVIIIMA11 L Labor Minden hét Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese, Dr. Harmati István
Hétfő 14:15 18:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése laboratórium BMEVIEEMA03 01 Labor Minden hét Dr. Bognár György, Dr. Szabó Péter Gábor
Hétfő 14:15 18:00 Rádióátviteli mérések laboratórium 1 BMEVIHVMA04 D Labor Minden hét Szűcs László
Hétfő 14:15 18:00 Rendszer- és alkalmazástechnika labor 1 BMEVIAUMA11 L1 Labor Minden hét Szabó Zoltán
Hétfő 14:15 16:00 Villamos járművek BMEVIVEMA08 1920_1_ VIVEMA08 _gyak Gyakorlat Páratlan hét Dr. Balázs Gergely György, Dr. Számel László V1404
Hétfő 16:15 18:00 Villamos járművek BMEVIVEMA08 1920_1_ VIVEMA08 _elm Elmélet Minden hét Dr. Balázs Gergely György, Dr. Számel László V1404
Kedd 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Analízis BMETE90MX53 A0 Elmélet Minden hét Weiner Mihály IB026
Kedd 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V0 Elmélet Minden hét IB025
Kedd 10:15 12:00 Bio- és nanoszenzorika BMEVIETMA04 5 Elmélet Minden hét Dr. Bonyár Attila V1004
Kedd 10:15 12:00 Elosztott energiatermelés BMEVIVEMA09 1920_1_ VIVEMA09 _elm Elmélet Minden hét Dr. Hunyár Mátyás, Dr. Veszprémi Károly, Égető Tamás V1323
Kedd 10:15 12:00 Heterogén számítási rendszerek BMEVIMIMA15 E Elmélet Minden hét Szántó Péter IE226
Kedd 10:15 12:00 Intelligens közlekedési rendszerek BMEVITMMA10 E1 Elmélet Minden hét Dr. Fehér Gábor, Dr. Vida Rolland IB147
Kedd 10:15 12:00 Készüléktervezés BMEVIAUMA14 EA Elmélet Minden hét Dr. Balogh Attila, Dr. Varjasi István, Futó András QBF08
Kedd 10:15 12:00 Navigáció és pályatervezés BMEVIIIMA13 E Elmélet Minden hét Dr. Harmati István, Dr. Kiss Bálint, Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese IB410
Kedd 10:15 12:00 Optikai hálózati architektúrák BMEVITMMA12 E1 Elmélet Minden hét Dr. Cinkler Tibor, Dr. Maliosz Markosz, Dr. Szabó Áron Dénes IE219
Kedd 10:15 12:00 System Level Design BMEVIEEMA05 02 Elmélet Minden hét Dr. Hosszú Gábor, Ali Kareem Abdulrazzaq, Dr. Ender Ferenc, Dr. Timár András QB309
Kedd 10:15 12:00 Videótechnika BMEVIHIMA13 E Elmélet Minden hét Firtha Gergely E407
Kedd 14:15 16:00 Bio- és nanoszenzorika BMEVIETMA04 5_Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Bonyár Attila V1102
Kedd 14:15 16:00 Elektronikus átalakítók irányítása BMEVIAUMA13 Gy Gyakorlat Páratlan hét Dr. Sütő Zoltán, Dr. Varjasi István, Kökényesi Tamás, Oláh István QBF11
Kedd 14:15 16:00 Ember-gép interfész BMEVITMMA11 G1 Gyakorlat Páros hét Dr. Zainkó Csaba, Dr. Csapó Tamás Gábor, Tarján Balázs QBF11
Kedd 14:15 16:00 Fénytávközlő rendszerek és alkalmazások BMEVIHVMA06 B Gyakorlat Páros hét Dr. Gerhátné Udvary Eszter V1218
Kedd 14:15 16:00 Hangtechnika BMEVIHIMA12 G Gyakorlat Páros hét Dr. Márki Ferenc IE218
Kedd 14:15 16:00 Multiágensű rendszerek irányítása BMEVIIIMA14 G Gyakorlat Páros hét Dr. Harmati István IB310
Kedd 14:15 16:00 Számítógépes tervezés BMEVIVEMA12 1920_1_ VIVEMA12 _elm Elmélet Minden hét Dr. Kiss István, Dr. Iváncsy Tamás V1323
Kedd 14:15 16:00 Videótechnika BMEVIHIMA13 G Gyakorlat Páratlan hét Firtha Gergely IE218
Kedd 16:15 18:00 Védelmi rendszerek és méréstechnika BMEVIVEMA04 1920_1_ VIVEMA04 _elm Elmélet Minden hét Becker Péter, Dr. Ladányi József, Dr. Varjú György, Hackel Kristóf, Mohos András IE220
Kedd 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_2 Elmélet Minden hét
Szerda 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V4 Gyakorlat Páros hét R509
Szerda 08:15 10:00 Navigációs és helyalapú szolgáltatások és alkalmazások BMEVITMMA07 E1 Elmélet Minden hét Lukovszki Csaba, Moldován István IL106-b
Szerda 08:15 10:00 Robotirányítás rendszertechnikája BMEVIAUMA10 EA Elmélet Minden hét Dr. Tevesz Gábor, Bézi István, Oláh István QBF13
Szerda 08:15 10:00 Technológiai folyamatmodellezés BMEVIETMA01 5_E Elmélet Minden hét Dr. Illés Balázs György V1004
Szerda 08:15 10:00 Villamosenergia-piac BMEVIVEMA05 1920_1_ VIVEMA05 _elm Elmélet Minden hét Dr. Divényi Dániel Péter, Sőrés Péter Márk V1404
Szerda 10:15 12:00 Áramköri környezet kialakítása BMEVIEEMA06 01 Elmélet Minden hét Dr. Takács Gábor, Dr. Ender Ferenc, Dr. Poppe András QB309
Szerda 10:15 12:00 Elektronikus átalakítók irányítása BMEVIAUMA13 EA Elmélet Minden hét Dr. Sütő Zoltán, Dr. Varjasi István, Kökényesi Tamás, Oláh István QBF10
Szerda 10:15 12:00 Elosztott energiatermelés BMEVIVEMA09 1920_1_ VIVEMA09 _gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Hunyár Mátyás, Dr. Veszprémi Károly, Égető Tamás V1323
Szerda 10:15 12:00 Ember-gép interfész BMEVITMMA11 E1 Elmélet Minden hét Dr. Gyires-Tóth Bálint Pál, Dr. Zainkó Csaba QBF11
Szerda 10:15 12:00 Fénytávközlő rendszerek és alkalmazások BMEVIHVMA06 A Elmélet Minden hét Dr. Gerhátné Udvary Eszter E306ab
Szerda 10:15 12:00 Hangtechnika BMEVIHIMA12 E Elmélet Minden hét Dr. Márki Ferenc IE221
Szerda 10:15 12:00 Kritikus beágyazott rendszerek BMEVIMIMA16 EA Elmélet Minden hét Dr. Bartha Tamás, Dr. Horváth Ákos IL405
Szerda 10:15 12:00 Kritikus beágyazott rendszerek BMEVIMIMA16 E Elmélet Minden hét Dr. Bartha Tamás, Dr. Horváth Ákos IL405
Szerda 10:15 12:00 Mikrorendszerek tervezése BMEVIMIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Fehér Béla, Raikovich Tamás, Wacha Gábor József IE224
Szerda 10:15 12:00 Multiágensű rendszerek irányítása BMEVIIIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Harmati István IB410
Szerda 10:15 12:00 Szenzorok alkalmazásokban BMEVIETMA03 6 Elmélet Minden hét Dr. Géczy Attila V1103
Szerda 10:15 12:00 Világítástechnika BMEVIVEMA11 1920_1_ VIVEMA11 _elm Elmélet Minden hét Dr. Némethné Vidovszky Ágnes E305ab
Szerda 14:15 16:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 A Elmélet Páratlan hét Dr. Pávó József E1C
Szerda 14:15 16:00 Elektromágneses terek BMEVIHVMA08 B Gyakorlat Páros hét Dr. Bilicz Sándor E1C
Szerda 16:15 18:00 Fotonikai eszközök BMEVIETMA06 5_M Elmélet Minden hét Dr. Hurtony Tamás József, Dr. Jakab László Csaba QBF09
Szerda 16:15 18:00 Kvantum-informatika és kommunikáció BMEVIHIMA14 E Elmélet Minden hét Dr. Bacsárdi László, Dr. Imre Sándor QBF10
Szerda 16:15 18:00 Nanotudomány BMEVIETMA07 5 Elmélet Minden hét Dr. Bonyár Attila, Dr. Sántha Hunor, Reichardt András László V1102
Szerda 16:15 18:00 Villamos szigetelések és kisülések BMEVIVEMA14 1920_1_ VIVEMA14 _elm Elmélet Minden hét Cselkó Richárd, Dr. Berta István, Dr. Göcsei Gábor Róbert, Dr. Tamus Zoltán Ádám QBF13
Csütörtök 08:15 10:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V2 Gyakorlat Páros hét R504
Csütörtök 08:15 10:00 Hálózati multimédia rendszerek és szolgáltatások BMEVIHIMA09 E Elmélet Minden hét Dr. Huszák Árpád, Dr. Szabó Csaba Attila IE221
Csütörtök 08:15 10:00 Nagyfrekvenciás elektronika BMEVIHVMA03 A Elmélet Minden hét Dr. Dudás Levente, Dr. Horváth Péter V1502
Csütörtök 08:15 10:00 Nemlineáris és robusztus irányítások BMEVIIIMA10 E Elmélet Minden hét Dr. Kiss Bálint, Dr. Lantos Béla QBF10
Csütörtök 08:15 12:00 Rendszer- és alkalmazástechnika labor 1 BMEVIAUMA11 L2 Labor Minden hét Szabó Zoltán
Csütörtök 08:15 11:00 Termohidraulika és reaktorbiztonság BMETE80MV01 T0 Elmélet Minden hét Dr. Aszódi Attila
Csütörtök 08:15 12:00 Villamosenergia-rendszerek laboratórium 1 BMEVIVEMA06 1920_1_ VIVEMA06 _lab Labor Minden hét Dr. Kiss Péter, Becker Péter, Dr. Divényi Dániel Péter
Csütörtök 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V1 Gyakorlat Páros hét R517
Csütörtök 10:15 12:00 Hálózati multimédia rendszerek és szolgáltatások BMEVIHIMA09 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Huszák Árpád, Dr. Szabó Csaba Attila IE221
Csütörtök 10:15 12:00 Információfeldolgozás BMEVIMIMA10 E Elmélet Minden hét Dr. Dabóczi Tamás, Dr. Pataki Béla József IE224
Csütörtök 10:15 12:00 Médiainformatikai rendszerek BMEVITMMA08 G1 Gyakorlat Páros hét Dr. Mihajlik Péter, Dr. Szűcs Gábor, Papp Dávid, Tarján Balázs IE219
Csütörtök 11:15 12:00 Termohidraulika és reaktorbiztonság BMETE80MV01 T1 Gyakorlat Minden hét Dr. Aszódi Attila
Csütörtök 14:15 18:00 Beágyazott rendszerek fejlesztése laboratórium BMEVIMIMA12 L2 Labor Minden hét Dr. Orosz György, Krébesz Tamás István, Scherer Balázs Attila, Szántó Péter, Dr. Pálfi Vilmos IE321,IE225
Csütörtök 14:15 18:00 Irányítástechnika és képfeldolgozás laboratórium 1 BMEVIIIMA11 L Labor Minden hét Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese, Dr. Harmati István
Csütörtök 14:15 18:00 Multimédia rendszerek és szolgáltatások laboratórium 1 BMEVIHIMA10 L Labor Minden hét Dr. Huszák Árpád, Dr. Bitó János, Jakab Tivadar
Csütörtök 14:15 18:00 Rendszer- és alkalmazástechnika labor 1 BMEVIAUMA11 L3 Labor Minden hét Szabó Zoltán
Csütörtök 18:15 20:00 Zárthelyi BMEVIDHZH00 MSc_2 Elmélet Minden hét
Péntek 08:15 10:00 Alkalmazásfejlesztés BMEVIAUMA09 Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Blázovics László, Dr. Csorba Kristóf QBF08
Péntek 08:15 10:00 Funkciófejlesztési technológiák BMEVIIIMA08 G Gyakorlat Páros hét Dr. Kiss Bálint, Kovács Gábor QBF13
Péntek 08:15 10:00 Információfeldolgozás BMEVIMIMA10 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Dabóczi Tamás, Dr. Pataki Béla József IE224
Péntek 08:15 10:00 Mikroelektronikai rendszerek tervezése BMEVIEEMA02 02 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Bognár György QB-310
Péntek 08:15 10:00 Nagyfrekvenciás elektronika BMEVIHVMA03 B Gyakorlat Páros hét Dr. Dudás Levente, Dr. Horváth Péter V1501
Péntek 08:15 10:00 Navigációs és helyalapú szolgáltatások és alkalmazások BMEVITMMA07 G1 Gyakorlat Páratlan hét Lukovszki Csaba, Moldován István IB144
Péntek 08:15 10:00 Nemlineáris és robusztus irányítások BMEVIIIMA10 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Kiss Bálint QBF13
Péntek 08:15 10:00 Rendszertervezés és -integráció BMEVIMIMA11 G Gyakorlat Páros hét Dr. Majzik István, Scherer Balázs Attila IE225
Péntek 08:15 10:00 Robotirányítás rendszertechnikája BMEVIAUMA10 Gy Gyakorlat Páratlan hét Dr. Tevesz Gábor, Bézi István, Oláh István QBF08
Péntek 08:15 10:00 Technológiai folyamatmodellezés BMEVIETMA01 5_Gy Gyakorlat Páros hét Dr. Illés Balázs György V1004
Péntek 08:15 10:00 Védelmi rendszerek és méréstechnika BMEVIVEMA04 1920_1_ VIVEMA04 _gyak Gyakorlat Páratlan hét Becker Péter, Dr. Ladányi József, Dr. Varjú György, Hackel Kristóf, Mohos András V1404
Péntek 08:15 10:00 Villamosenergia-piac BMEVIVEMA05 1920_1_ VIVEMA05 _gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Divényi Dániel Péter, Sőrés Péter Márk V1404
Péntek 10:15 12:00 Áramköri környezet kialakítása BMEVIEEMA06 02 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Takács Gábor, Dr. Ender Ferenc, Dr. Poppe András QB-310
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Analízis BMETE90MX53 A1 Gyakorlat Páros hét Weiner Mihály QBF09
Péntek 10:15 12:00 Felsőbb matematika villamosmérnököknek - Sztochasztika BMETE90MX55 V3 Gyakorlat Páros hét R516
Péntek 10:15 12:00 Intelligens közlekedési rendszerek BMEVITMMA10 G1 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Fehér Gábor, Dr. Vida Rolland QBF10
Péntek 10:15 12:00 Készüléktervezés BMEVIAUMA14 Gy Gyakorlat Páratlan hét Dr. Balogh Attila, Dr. Varjasi István, Futó András QBF08
Péntek 10:15 12:00 Kritikus beágyazott rendszerek BMEVIMIMA16 G Gyakorlat Páros hét Dr. Bartha Tamás, Dr. Horváth Ákos IL405
Péntek 10:15 12:00 Kritikus beágyazott rendszerek BMEVIMIMA16 GA Gyakorlat Páros hét Dr. Bartha Tamás, Dr. Horváth Ákos IL405
Péntek 10:15 12:00 Navigáció és pályatervezés BMEVIIIMA13 G Gyakorlat Páratlan hét Dr. Harmati István, Dr. Kiss Bálint, Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese IB410
Péntek 10:15 12:00 Optikai hálózati architektúrák BMEVITMMA12 G1 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Cinkler Tibor, Dr. Maliosz Markosz, Dr. Szabó Áron Dénes IE218
Péntek 10:15 12:00 Szenzorok alkalmazásokban BMEVIETMA03 6_Gy Gyakorlat Páratlan hét Dr. Géczy Attila V1102
Péntek 14:15 16:00 Heterogén számítási rendszerek BMEVIMIMA15 G Gyakorlat Páros hét Szántó Péter IE226
Péntek 14:15 16:00 Mikrorendszerek tervezése BMEVIMIMA14 G Gyakorlat Páratlan hét Raikovich Tamás, Dr. Fehér Béla, Wacha Gábor József IE226
Péntek 14:15 16:00 System Level Design BMEVIEEMA05 03 Gyakorlat Páratlan hét Dr. Hosszú Gábor, Ali Kareem Abdulrazzaq, Dr. Ender Ferenc, Dr. Timár András QB-310
Péntek 14:15 16:00 Számítógépes tervezés BMEVIVEMA12 1920_1_ VIVEMA12 _gyak Gyakorlat Páratlan hét Dr. Kiss István, Dr. Iváncsy Tamás V1404
Péntek 14:15 16:00 Világítástechnika BMEVIVEMA11 1920_1_ VIVEMA11 _gyak Gyakorlat Páros hét Dr. Némethné Vidovszky Ágnes V1404

2019.06.26