Sikeres szülői fórum

2014. augusztus 31.

Mintegy 850 résztvevő regisztrált a Villamosmérnöki és Informatikai Kar frissen felvett gólyái szüleinek meghirdetett szülői fórumra. Péntek délután 344, vasárnap közel 500 szülő hallgatta meg a Q-I előadóban a kar vezetőinek tájékoztatóját, melyen szó esett a Műegyetem és a kar legjellemzőbb adatairól, a középiskolaitól eltérő felsőoktatási rendszerről, lezárult felvételi eljárásunk legfontosabb számairól, a felsőoktatásba belépő hallgatók számára elengedhetetlenül fontos szabályokról. A kar vezetői együttműködést és segítséget ajánlottak a hallgatók beilleszkedésének megkönnyítésében, de hangsúlyozták a család rendkívül fontos szerepét is ebben a folyamatban. A tájékoztatót követően a szülők kérdéseket tehettek fel  gyermekeik eljövendő tanulmányaival kapcsolatban.

A szülői fórumon elhangzott előadás anyaga innen letölthető.