BME Szenátus ünnepi ülése

2014. június 2.

A BME Szenátusa 2014. május 31-i ünnepi ülésén a VIK előterjesztése alapján a BME díszpolgára címet vette át Pakucs János, a Magyar Innovációs Szövetség tiszteletbeli elnöke, a Pro Progressio alapítvány elnöke.

Video

A kar munkatársai közül Sztoczek József-Díjban részesült Koroknai Istvánné, a Villamosmérnöki és Informatikai Kar Lágymányosi Könyvtárának könyvtárosa  több évtizedes kreatív, magas színvonalú könyvtárosi munkájáért.

Az ünnepi ülésen 25 egyetemi oktató vehette át habilitációs oklevelét, közülük 18 fő a VIK oktatója.

Augusztinovicz Gusztáv Fülöp, Benyó Balázs István, Buttyán Levente, Charaf Hassan, Cinkler Tibor, Dabóczi Tamás, Dobrowiecki Tadeusz Pawel, Fleiner Tamás, Gyimóthy Szabolcs, Horváth Gábor, Hosszú Gábor László, Jakab László Csaba, Katona Gyula, Majzik István, Molnár Sándor, Németh Géza, Poppe András, Tapolcai János

A doktori esküt a kar 33 PhD hallgatója tette le, közülük 16 fő az informatikai tudományok, 17 fő a villamosmérnöki tudományok doktori iskolában végzett.

Beszámoló és képek

Teljes video