Add el(õ) magad - intenzív prezentációs tréning tanfolyam

2012. szeptember 18.

Kis létszámú, intenzív prezentációs- és előadástechnikai ösztöndíjprogram a felsőoktatásban részt vevő hallgatók számára az evosoft támogatásával.

Kik jelentkezhetnek az ösztöndíjpályázatra?

• A jelentkezés alapfeltétele a felsőoktatásban való részvétel. Az ösztöndíjpályázaton a végzős évfolyamok hallgatóit előnyben részesítjük.
  • Az ösztöndíjprogramra összesen 10 főt veszünk fel, ebből legalább 5 főt a műszaki felsőoktatásból. 2 főt az ösztöndíjpályázat főtámogatója jelölhet ki.

Miért hoztuk létre ezt az ösztöndíjpályázatot?

• Mert tapasztalatból tudjuk, hogy az egyetem nem ad használható prezentációs-előadástechnikai tudást, miközben a munkaerőpiac könyörtelenül elvárja azt.
  • Mert prezentációs-előadástechnikai tudás nélkül a legkiválóbb eredmények sem találnak visszhangra, az értékek nem találják meg hallgatóságukat.
  • Mert még egy olyan igazán sikeres vezetőt sem láttunk, aki ne lett volna maga is hatásos előadó!
  • Kis létszámú, intenzív prezentációs- és előadástechnikai ösztöndíjprogram a felsőoktatásban részt vevő hallgatók számára