Diplomaosztó ünnepség 2012

2012. január 25.

A Villamosmérnöki és Informatikai Kar diplomaátadó ünnepsége 2012. március 2-án, pénteken, villamosmérnököknek 10:00 órakor, mérnök informatikusoknak, gazdaságinformatikusoknak és egészségügyi mérnököknek 12:00 órakor kezdődik a K épületi Aulában. Kérjük, hogy 20 perccel az ünnepség megkezdése előtt foglalja el a helyét a meghívóval kiküldött ülésrend szerint (a helyszínen kolléganőinknél ülésrend található, szívesen nyújtanak segítséget). A meghívót minden 2012-ben oklevelet szerzett hallgatónknak a Neptun rendszerben megadott állandó lakcímére postázzuk.

Az oklevélmellékletet és a leckekönyvét az ünnepség napján, 8:45 és 11:45 óra között a K épület, 1. emelet 96. teremben veheti át. A későbbiekben, 2012. március 7. után fogadási időben a Központi Tanulmányi Hivatalban tudja átvenni a fenti okmányokat.

A diplomaosztó ünnepségen a Kar SPOT fotóköre felvételeket készít, s minden hallgatót lefényképez diplomája átvételekor. A képekhez való hozzáférés a http://spot.sch.bme.hu/ oldalon keresztül lehetséges.

Az ünnepségre minden végzett hallgatónak meghívót küld a Dékáni Hivatal.

Az ünnepségek helyszíne: BME Központi épület aula

1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3.

A nyári diplomaosztó ünnepségre 2012. július 20-án kerül sor.