Pályázatok doktoranduszoknak

2011. szeptember 1.

Pályázat

A BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar pályázatot ír ki doktoranduszoknak az alábbi témakörben:

Szelektív lézeres forrasztás során kialakuló mikroszerkezet vizsgálata optikai mikroszkópia és metallográfiai vizsgálatok segítségével.

Az ösztöndíj célja ezen kutatási terület szélesebb körű megismertetése, a szakmai utánpótlás biztosítása.

Az ösztöndíjat 1 fő doktorandusz hallgató számára írjuk ki. Az ösztöndíj időtartama 2011. október 01- 2012. augusztus 31. Az ösztöndíj összege havi 70.000 Ft. Az ösztöndíjas vállalja, hogy bekapcsolódik a téma kutatásába és az időszak alatt legalább 1 nemzetközi konferenciára publikációt készít.

A pályázónak rövid életrajzot, publikációs jegyzéket, és a publikációkat kell benyújtania. A pályázatot ezek alapján értékeljük ki, de minimálisan elvárjuk, hogy a pályázó az elmúlt évben legalább egy, a témakörhöz kapcsolódó cikkben legyen szerző vagy társszerző.

A pályázatokat Dr. Harsányi Gábor egyetemi tanár, Dr. Jakab László egyetemi docens és a HK képviselője értékeli ki.

A pályázati határidő 2011. szeptember 20. A pályázatokat az Elektronikai Technológia Tanszék adminisztrációján kell leadni.

PÁLYÁZAT

Akusztikus mikroszkópia alkalmazási lehetőségei elektronikai alkatrészek és termékek hibaanalitikai vizsgálatai során

Az ösztöndíjat 1 fő doktorandusz hallgató számára írjuk ki. Az ösztöndíj időtartama 2011. október 1. - 2012. augusztus 31. Az ösztöndíj összege havi 70.000 Ft. Az ösztöndíjas vállalja, hogy bekapcsolódik a téma kutatásába és az időszak alatt legalább 1 nemzetközi konferenciára publikációt készít.

Budapest, 2011. augusztus 20.

Dr. Vajta László

dékán