Bsc záróvizsga és MSc felvételi tájékoztató

2019. október 18.

Tisztelt Hallgató !

A 2019/20 tanév őszi félévében BSc tanulmányaikat várhatóan befejező hallgatók számára 2019. október 29-én (kedden) 16h15-18h között a Q-I előadóban tájékoztatót tartunk a záróvizsgával és az MSc felvételivel kapcsolatos teendőikről.

A tájékoztatón fontos információk hangzanak el a záróvizsgára való felkészülésről és annak lebonyolításáról, a mesterképzésre történő jelentkezés feltételeiről és a kapcsolódó határidőkről.

Minden végzős hallgató számára feltétlenül javasoljuk a részvételt a tájékoztatón.

Az általános tájékoztató anyaga itt, az egészségügyi mérnöki mesterképzés tájékoztatója itt letölthető.

Az alapképzést kiváló tanulmányi eredményekkel záró (pl. az IMSc programban résztvevő) hallgatóknak szóló tájékoztató itt olvasható.

Dr. Sujbert László
okt. dékánhelyettes