Tehetséggondozás felsőfokon

2018. november 12.

IMSc elismerések átadása 2018. november 7.

KÉPEK

Ösztöndíjak

A BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar dékánja minden szemeszter lezártával az IMSc program évfolyamonként és szakonként legjobban teljesítő legfeljebb 5-5 hallgatója tanulmányi munkájának elismeréseként egyösszegű IMSc ösztöndíjat adományoz. Kari IMSc ösztöndíjban csak az a hallgató részesülhet, aki az adott félév végéig valamennyi mintatantervi követelményét teljesítette. A hallgatói teljesítmények sorrendjét 50%-ban az adott szemeszterben elért, kredittel súlyozott tanulmányi átlag, és 50%-ban az adott szemeszterben teljesített tárgyakhoz köthető többletteljesítések során szerzett pontok határozzák meg.

A villamosmérnöki szakon a 2017/18 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg másodéves) IMSc program hallgatói közül kari IMSc ösztöndíjban részesül:

Lévay Mátyás, Abonyi-Tóth Barbara, Bányász László, Fekete Gábor, Marosits Ádám

A mérnökinformatikus szakon a 2017/18 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg másodéves) IMSc program hallgatói közül 5 hallgató Morgan Stanley IMSc ösztöndíjban részesül.

Bodnár Anna, Kovács Levente, Szkupien Péter, Fetter László, Kádár Attila

A villamosmérnöki szakon a 2016/17 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg harmadéves) IMSc program hallgatói közül IMSc ösztöndíjban részesül:

Fraknói Tamás Gábor,Bazsó Sándor,Horváth András János, Lernyei Marcell, Polgár Tamás András

A mérnökinformatikus szakon a 2016/17 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg harmadéves) IMSc program hallgatói közül IMSc ösztöndíjban részesül:

Szekeres Dániel, Anonymus , Varnyú Dóra, Szörfi Jázmin, Schulcz Ferenc

A villamosmérnöki szakon a 2015/16 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg negyedéves) IMSc program hallgatói közül IMSc ösztöndíjban részesül:

Reizinger Patrik, Balogh Bence, Holczer András, Csathó Botond Tamás

A mérnökinformatikus szakon a 2015/16 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg negyedéves) IMSc program hallgatói közül IMSc ösztöndíjban részesül:

Szabó Dániel, Nagy Bálint, Maidics Barnabás, Gnandt Balázs, Juhos Attila

Oklevelek

A BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar dékánja minden szemeszter lezártával az IMSc program évfolyamonként és szakonként legjobban teljesítő, de az adott szemeszterben Kari IMSc Ösztöndíjban nem részesített további legfeljebb 5-5 hallgatója tanulmányi munkájának elismeréseként IMSc Elismerő Oklevelet adományoz. A hallgatói teljesítmények sorrendjét esetükben is 50%-ban az adott szemeszterben elért, kredittel súlyozott tanulmányi átlag, és 50%-ban az adott szemeszterben teljesített tárgyakhoz köthető többletteljesítések során szerzett pontok határozzák meg.

A villamosmérnöki szakon a 2017/18 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg másodéves) IMSc program hallgatói közül IMSc elismerő oklevelet vehet át:

Mogyorósi Bálint, Vozár Viktor, Vajda Dániel László, Fenyvesi Levente, Bárdos Bors Márton

A mérnökinformatikus szakon a 2017/18 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg másodéves) IMSc program hallgatói közül elismerő oklevelet vehet át:

Radnai László,Schmelczer András, Gera Dóra, Kovács Ádám, Czurkó Szabolcs Dániel

A villamosmérnöki szakon a 2016/17 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg harmadéves) IMSc program hallgatói közül IMSc elismerő oklevelet vehet át:

Nagy Simon József, Frey Balázs, Sánta Márton, Pintér Gergő, Cseppentő Viktor

A mérnökinformatikus szakon a 2016/17 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg harmadéves) IMSc program hallgatói közül IMSc elismerő oklevelet vehet át:

Ács Bendegúz, Zalavári Márton, Frey Balázs Konrád, Révy Gábor, Krizsán Levente Csaba

A villamosmérnöki szakon a 2015/16 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg negyedéves) IMSc program hallgatói közül IMSc elismerő oklevelet vehet át:

Reucsán Bence, Törcsvári Zsombor János, Kondákor András, Bán Balázs József, Kiss Tamás

A mérnökinformatikus szakon a 2015/16 tanév 1. félévében kezdett (jelenleg negyedéves) IMSc program hallgatói közül IMSc elismerő oklevelet vehet át:

Almási Péter Béla, Neubrandt Dóra, Fodor Balázs, Oláh Gergely, Tamás Csongor