Suzuki Alapítvány kutatói ösztöndíj

2010. április 22.

A japán Shizuoka Egyetem� és a BME között 2005-ben létrejött megállapodás szerint immáron hatodik éve nyílik lehetőség arra, hogy a BME évente, a Suzuki Alapítvány ösztöndíjával egy fő kutatót küldjön ismeretei bővítése, és/vagy egy konkrét kutatási téma kidolgozása céljából a Shizuoka Egyetemre.

A 2011 évre szóló felhívást angol nyelven mellékeljük, illetve az alábbiakban kiemeljük a felhívás főbb pontjait:

• Az ösztöndíj időtartama min. 3 hónap, max.12 hónap, a kutatási témától�� függően
  • Kezdő időpontja: 2011. április 1. vagy 2011. október 1.
  • Pályázhatnak professzorok, docensek, előadók, tanársegédek és PhD�hallgatók (elektronikai, villamossági, mechanikai és informatikai�� területről-preferált ágazat a járműgyártás)

Jelentkezési határidő: a 2009-2010. tanév vége az ugyancsak mellékelt jelentkezési lapon.